افزایش مشتری : 7 ایده نسل پیشرو

افزایش مشتری : 7 ایده نسل پیشرو

افزایش مشتری : تیم‌های بازاریابی امروزه دائماً به یافتن راه‌هایی برای دستیابی به مخاطبان هدف و به بازدیدکنندگان جدید نیاز دارند.

ایجاد بازدید های جدید یک فرآیند مداوم برای کسب و کار امروز است.

به عنوان بازاریاب، شما وظیفه دارید راه های بیشتری برای یافتن مشتریان بالقوه بیابید و آنها را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات یا خدماتی که ارائه می کنید، سوق دهید.

با این حال، هر چه بیشتر در جلوتر بروید، چالش‌برانگیزتر می‌شود.

شما دائماً نیاز به ایجاد و ترکیب روش های مختلف برای جذب بازدیدکنندگان با کیفیت بالا و تبدیل آنها به مشتریان وفادار را دارید.

در حالی که این جذب بازدیدکننده، هدف نهایی است، اما همه چیز باید با دانستن اینکه چگونه می‌توانید ابتدا به افراد دسترسی پیدا کنید و آنها را برند علاقه مند کنید، شروع شود.

بنابراین، کلید یک استراتژی موفق تولید بازدیدکننده جدید در این روزها چیست؟

استفاده از بسترها و کانال های بازاریابی مختلف است که نیاز به برنامه ریزی و نظارت دارد.

برای کمک به شما، سعی کنید ایده های موثر زیر را در استراتژی بازاریابی خود بگنجانید.

محتوای با کیفیت بالا برای وبلاگ خود ایجاد کنید


وبلاگ شما بخش مهمی از برند و وب سایت شما است. همچنین می تواند یک ابزار جذب مخاطب قدرتمند باشد.

استفاده از آن به بهترین شکل ممکن ضروری است، و این به معنای ارائه محتوای وبلاگ با کیفیت بالا است که معنادار و جذاب باشد.

با استفاده از این محتوای باکیفیت، می‌توانید آگاهی از برند را افزایش دهید، خوانندگان را در مورد خدمات یا محصول خود آگاه و آموزش دهید، و علاقه‌شان را به اندازه‌ای برانگیزید که بتوانند اقدام به خرید یا استفاده از خدمات کنند.

مشتریان خود را بشناسید. همچنین، مخاطبان هدف خود را درک کنید و شخصیت های خریدار خود را بسازید تا شما را راهنمایی کنند. سپس، محتوای خود را به هر کدام ارائه دهید.

وقتی نوبت به استراتژی بازاریابی محتوای شما می‌رسد، همیشه به خاطر داشته باشید که در حین اطلاع‌رسانی، آموزش یا سرگرم کردن مخاطبان، می‌خواهید آنها به یک مشتری اصلی و نهایی تبدیل شوند.

چند نکته برای ایجاد محتوای مقاومت ناپذیر عبارتند از:

همیشه کلمات کلیدی را بگنجانید.
با افزودن تصاویر بصری متن را تجزیه کنید.
سرفصل های آموزنده ایجاد کنید
همیشه CTAهای قوی و قانع کننده را شامل کنید.
آن را خوانا و قابل اسکن کنید.

محتوای با کیفیت بالا اعتبار شما را افزایش می‌دهد، اعتبار و اعتماد را در بین خوانندگان ایجاد می‌کند و به مشتریان بالقوه اجازه می‌دهد اطلاعات بیشتری درباره محصول یا خدمات شما داشته باشند.

چگونه یک سفر موفق مشتری را برای استفاده از خدمات ترسیم کنیم

وقت خود را در رسانه های اجتماعی صرف کنید


در حالی که امروزه رسانه‌های اجتماعی شلوغ و پرجمعیت هستند، هنوز هم می‌توانید از آن به روشی هوشمندانه و کارآمد به نفع خود استفاده کنید.

پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی به‌عنوان کانال‌های ارزشمند تولید مشتری عمل می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که صدای برند و شخصیت متمایز خود را بیان کنید.

از آن برای گسترش دسترسی خود، حفظ وفاداری مشتری و به دست آوردن مشتری های جدید استفاده کنید.

اغلب پست کنید و راه هایی برای جذب بینندگان پیدا کنید. دو راه برای انجام این کار عبارتند از:


اجرای مسابقات
محتوای تعاملی


انجام این کار می تواند ترافیک جدید را به صفحات فرود یا فرم های وب سایت شما هدایت کند و موجب افزایش مشتری شود.

همچنین از ویژگی های تبلیغات رسانه های اجتماعی استفاده کنید. این تبلیغات هدف قرار دادن مخاطبان خود را در پلتفرمی مانند فیس بوک یا لینکدین آسان می کند.

نظرات پست های خود را زیر نظر داشته باشید و تعامل داشته باشید. کمک کننده باشید. راه هایی برای تشویق فالوورها یا ارتباطات خود برای به اشتراک گذاشتن پست شما نیز بیابید.

در جوامع آنلاین فعال شوید و ارتباطات واقعی ایجاد کنید


تعاملات اجتماعی می‌تواند تلاش‌های شما را برای ایجاد مشتری تقویت کند، و یکی از راه‌های رسیدن به این هدف، فعال شدن در جوامع آنلاین است.

جوامع آنلاین مقاصدی هستند که افراد برای ارتباط با دیگران و جستجوی پاسخ یا راه حل برای مسائلی که تجربه می کنند به آنجا می روند.

به عبارت دیگر، آنها ممکن است از قبل شامل مخاطبان هدف شما باشند، بنابراین باید در دسترس باشید تا به آنها نشان دهید که می توانید به حل آنچه نیاز به حل دارد کمک کنید.

با این حال، آنچه در مورد این جوامع مهم است این است که ارتباطات واقعی ضروری است.

شما می خواهید بدون هیچ انگیزه پنهانی روی کمک کننده بودن تمرکز کنید. به طور کلی باید از تبلیغ برند اجتناب کنید.

همانطور که در هر جامعه تعامل می کنید، مانند پاسخ دادن به سوالات در جواب یاب ، شروع به نشان دادن تخصص خود می کنید و به نوبه خود، روابط ایجاد می کنید.

اعضای جامعه با شما راحت و آشنا می شوند و زمانی که به چیزی که ارائه می دهید نیاز داشته باشند شما را به یاد خواهند آورد.

پیشنهاد مطالعه: 7 کانال جذب مشتری برای دستیابی به موفقیت

فیلم های مفید ایجاد کنید


ویدیوها همچنان یکی از محبوب ترین انواع محتوای آنلاین هستند، بنابراین از آنها در استراتژی بازاریابی دیجیتال خود نهایت استفاده را ببرید.

به طور خاص، روی ایجاد ویدیوهای مفید تمرکز کنید که به مخاطبان هدف شما نشان می دهد چگونه یک مشکل را حل کنند. فرمت ویدیو را سبک و سرگرم کننده اما در عین حال حرفه ای نگه دارید.

این ویدیوها را به پست های وبلاگ و حساب های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید.

برای افزایش شانس خود برای ایجاد مشتری، ویدیوهای خود را تعاملی کنید.

فرم‌های تولید بازدیدکننده را در داخل ویدیوها جاسازی کنید، بدون اینکه آنها را طاقت فرسا یا بیش از حد منحرف کنید. بینندگان نیازی به شرکت کردن ندارند، اما به آنها فرصتی می دهد تا فوراً اقدام کنند.

مردم امروز مشغول هستند و زمانی که برای یافتن اطلاعات و راه حل ها صرف می کنند باید سریع و قابل اعتماد باشد. اگر ویدیوها در زمان مناسب در مکان مناسب باشند، می توانند این را برای آنها فراهم کنند.

بنابراین، علاوه بر ایجاد چنین ویدیوهای مفیدی، نحوه بهینه‌سازی هر یک را نیز در نظر بگیرید، تا در صفحات نتایج جستجوی ارگانیک، در فیدهای رسانه‌های اجتماعی بیشتر، و هر جای دیگری که مخاطبان هدف شما پاتوق می‌کنند، در بالای صفحه نمایش داده شوند.

استراتژی بازاریابی ویدیویی خود را به بهترین شکل ممکن بسازید و در عین حال مشتری های خود را افزایش دهید.

صفحات فرود را بهینه کنید


با گنجاندن صفحات فرود در استراتژی سئوی خود، بهترین استفاده را از صفحات فرود ببرید.

هنگامی که ترافیک به یک صفحه فرود می رسد، بهترین تجربه ممکن را در اختیار آنها قرار دهید و اطلاعات مهم در مورد محصول یا خدمات خود، توصیفات مشتری، هرگونه تخفیف یا تخفیف ویژه و البته راهی برای انتخاب کردن برای کسب اطلاعات بیشتر را در نظر بگیرید.

شما می توانید به روش های مختلفی به این هدف برسید، مانند:

فرمی برای پر کردن بازدیدکنندگان
ثبت نام برای یک خبرنامه
پیشنهادات آزمایشی رایگان.
توانایی خرید آسان.

در صورت امکان، شخصی‌سازی را نیز وارد کنید، زیرا این امر می‌تواند منجر به نرخ تبدیل بالاتری نیز شود.

صفحه فرود بهینه سازی شده یکی از بهترین ابزارها برای تولید مشتری و افزایش تبدیل است. آن را به طور منظم به روز کنید و نظارت کنید که چه چیزی برای ایجاد ترافیک، سرنخ ها و تبدیل های بیشتر کار می کند.

محتوایی برای ساده کردن یک نیاز یا فرآیند ارائه دهید


یافتن راه‌هایی برای ساده‌سازی یک فرآیند یا نیاز برای مخاطبان هدف می‌تواند آگاهی از برند شما را افزایش دهد و در عین حال به مشتریان بالقوه نشان دهد که سؤالات، سردرگمی یا نکات دردناک آنها را درک می‌کنند.

بیایید با آن روبرو شویم، هر کسب و کار یا فردی باید وظایفی را انجام دهد که ممکن است کاملاً گیج کننده یا دشوار به نظر برسد.

برای کمک به آنها و تقویت پتانسیل تولید سرنخ خود، یک کاربرگ، چک لیست یا نوع دیگری از محتوا ایجاد کنید که آنها بتوانند در ازای اطلاعات تماس دانلود کنند.

همچنین محتوای تعاملی بیشتری را برای مخاطبان خود در نظر بگیرید. درگیر کردن آن‌ها و اجازه دادن به آن‌ها نتایج را از نزدیک ببینند، می‌تواند آنها را جلب کند و هر زمان که به چیزی که ارائه می‌دهید نیاز داشته باشند، شما را در ذهن خود نگه دارد.

نمونه هایی از محتوای تعاملی که می تواند به حل یا ساده کردن یک نیاز یا فرآیند کمک کند، شامل ماشین حساب های تعاملی و اینفوگرافیک های تعاملی است.

با ارائه چیزی که مخاطب هدف شما برای آن ارزش قائل است، یک رابطه قابل اعتماد ایجاد می کنید و تأثیر مثبتی بر جای می گذارید.

پیشنهاد مطالعه:36 برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام در سال 2022 (رایگان و آنلاین)

آزمایشی رایگان ارائه دهید


ارائه آزمایشی رایگان نه تنها موجب افزایش مشتری میشود بلکه برای کسب و کار شما نیز مفید است.

مشتری بالقوه برای تصمیم گیری سریع تحت فشار نیست و در عوض می تواند وقت خود را صرف کند و محصول یا خدمات شما را امتحان کند.

با ارائه این آزمایش‌های رایگان، فرصتی ایجاد می‌کنید تا ارزش آنچه ارائه می‌دهید را به نمایش بگذارید و در عین حال از کیفیت بالایی برخوردار شوید.

پرورش این سرب در مرحله بعدی قرار می گیرد و می تواند منجر به افزایش فروش شود.

در حالی که ممکن است فوراً خرید نکنند، تجربه را به خاطر خواهند آورد و ممکن است به شما حلقه بزنند و خرید کنند.

امروزه تولید مشتری می‌تواند چالش‌برانگیز باشد و تیم‌های بازاریابی همه راه‌ها را برای دستیابی به مخاطبان گسترده‌تری انجام می‌دهند.

نگاه استراتژیک به آنچه ارائه می دهید، مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند و کجا می توانید به بهترین نحو به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید، می تواند موجب افزایش مشتری شود.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ