36 برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام در سال 2022 (رایگان و آنلاین)

36 برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام در سال 2022 (رایگان و آنلاین)


دانلود ویدیو اینستاگرام،معرفی بهترین برنامه ها و سایت های آنلاین دانلود ویدیو،پست و استوری اینستاگرام

خوشبختانه، تعداد زیادی اپلیکیشن آنلاین رایگان دانلود ویدیوی اینستاگرام وجود دارد که می‌تواند کل فرآیند را کمی آسان‌تر کند، بنابراین بیایید برخی از بهترین‌ها را بررسی کنیم و توضیح دهیم که چرا بهترین گزینه‌های شما،در حال حاضر هستند.

اگر حوصله مطالعه ندارید بهترین برنامه دانلود ویدیو اینستاگرام در سال 2022، برای دانلود از پیج های خصوصی، glassagram است. و برای پیج های عمومی و همچنین دانلود از یوتیوب و سایر شبکه ها Snapdownloader است.

به دنبال بهترین برنامه دانلود ویدیو اینستاگرام در سال 2022 هستید؟

چند بار برای ذخیره ویدیویی که در اینستاگرام دیده اید رفته اید، اما نتوانسته اید نحوه انجام آن را بیابید؟

اینستاگرام ممکن است یک برنامه محبوب باشد، اما در مورد ویژگی های دانلود ویدیو کمی عقب مانده است.

به همین دلیل است که باید این ویژگی را برون سپاری کنید و اپلیکیشنی را پیدا کنید که بتواند به شما کمک کند.


بهترین برنامه های دانلود ویدیو اینستاگرام در سال 2022


خوشبختانه، در سال 2022 تعداد زیادی برنامه دانلود ویدیوی آنلاین رایگان اینستاگرام وجود دارد که می تواند کل فرآیند را کمی ساده تر کند، بنابراین بیایید برخی از بهترین ها را بررسی کنیم و توضیح دهیم که چرا آنها بهترین گزینه های شما در حال حاضر هستند.

گلساگرام – 🏆 بهترین برای ویدیوهای خصوصی
Snapdownloader -🥈 بهترین برای ویدیوهای عمومی
استوگرام 4K
Inflact
ITubeGo
Circleboom
Growthoid
Qoob
Leawo
Free Instagram Download

glassagram – بهترین برای ویدیوهای خصوصی

دانلودر ویدیوی اینستاگرام glassagram


نقد و بررسی glassagram


گلساگرام به دلایلی در رتبه اول در این لیست قرار دارد – زیرا همه چیزهایی را که برای دانلود موفقیت آمیز ویدیوها از اینستاگرام به آن نیاز دارید را دارد.

آنها نه تنها می توانند به شما در مشاهده پروفایل های خصوصی اینستاگرام کمک کنند، بلکه می توانند به شما کمک کنند تا ویدیوها را با موفقیت بارگیری کنید، و می توانید آنها را به صورت مجزا دانلود کنید، به طوری که شخصی که صاحب محتوا است متوجه نمی شود که شما آنها را دانلود می کنید.

گلساگرام در مورد اشتراک دو گزینه مختلف ارائه می دهد، می توانید از گزینه رایگان آنها نهایت استفاده را ببرید، جایی که می توانید پروفایل های خصوصی اینستاگرام را مشاهده کنید، اما ویدیوها را دانلود نکنید، یا می توانید برای اشتراک هزینه کنید. جایی که می توانید ویدیوهای اینستاگرام خود را دانلود کنید.

مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد، این افراد واقعاً برای کمک به شما در پیمایش اینستاگرام به روشی محتاطانه و کمک به شما در دستیابی به محتوایی که نیاز دارید، خوب هستند.

Snapdownloader – بهترین برای ویدیوهای عمومی

اسنپ ​​دانلودر

اگر می‌خواهید ویدیوهای اینستاگرام را دانلود کنید و می‌خواهید بتوانید آن را در ویندوز یا مک انجام دهید، Snapdownloader انتخاب بسیار خوبی است.

بهترین بخش این است که می توانید ویدیوها را نه تنها از اینستاگرام، بلکه از یوتیوب، فیس بوک، توییتر، TikTok، LinkedIn، Twitch، Vimeo، Tumblr و بسیاری از وب سایت های دیگر دانلود کنید.

دانلود رایگان است و آن‌ها نظرات مثبت زیادی در وب‌سایت خود دارند، بنابراین می‌توانید ببینید که چند نفر از محصولشان لذت برده‌اند.

نه تنها می‌توانید ویدیوهای اینستاگرام خود را دانلود کنید، بلکه می‌توانید آن‌ها را به فرمت‌های دیگر تبدیل کنید و حتی دارای یک دستگاه اصلاح کننده ویدیویی داخلی هستند.

آنها پشتیبانی بین پلتفرمی و همچنین بیش از 900 وب سایت را ارائه می دهند و حتی می توانید کل کانال ها و لیست های پخش YouTube را دانلود کنید.

می‌توانید صدا را از ویدیوها استخراج کنید، و می‌توانید بارگیری‌ها را زمان‌بندی کنید، بنابراین اگر کانال یوتیوب مورد علاقه‌تان با ویدیوی جدیدی منتشر می‌شود که می‌دانید می‌خواهید آن را دانلود کنید، می‌توانید زمانی که در کانال قرار می‌گیرد، دانلود شود.

اگر مشکلی در این مسیر وجود داشت، می‌توانید از پشتیبانی مشتری آن‌ها که 24 ساعته در دسترس است نیز استفاده کنید.

4K Stogram


استوگرام 4K
4K Stogram یک دانلودر ویدیوی اینستاگرام است که می تواند به شما در دانلود ویدیوها، استوری ها، دانلودها و موارد دیگر در اینستاگرام کمک کند.

می‌توانید از این برنامه با مک، ویندوز و سایر نرم‌افزارهای محبوب استفاده کنید و می‌توانید در پروفایل‌های اینستاگرام مورد علاقه خود مشترک شوید و این ابزار به طور خودکار هر محتوای مرتبط با آن پروفایل را دانلود می‌کند.

بهترین بخش این است که می توانید ویدیوها و محتوای اینستاگرام خصوصی را بارگیری کنید و می توانید نکات برجسته اینستاگرام را به ترتیب متفاوتی دسته بندی کنید.

آنها ویژگی هایی دارند که به شما امکان می دهد از پروفایل اینستاگرام خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و همچنین می توانند آن پست های اینستاگرام را بر اساس تاریخ ذخیره کنند.

استفاده از آنها بسیار آسان است و به شما امکان می دهند فقط در دو مرحله آسان محتوا را از اینستاگرام دانلود کنید.

این بدان معناست که شما در واقع می توانید همزمان بیش از یک محتوا را از اینستاگرام دانلود کنید.

آنها با سه طرح قیمت ارائه می شوند که ارزان ترین آنها 9.95 دلار و گران ترین آنها 65 دلار است.

Inflact


Inflact به وضوح در این لیست بالا است زیرا آنها فقط برخی از بهترین ویژگی ها را برای بارگیری ویدیوها در Android، iPad، و iPhone یا هر دستگاه دیگری دارند!

دانلودر اینستاگرام آنها بهتر از هر چیز دیگری است و نظرات مشتریان را برای اثبات آن دریافت کرده اند.

دکمه را فشار دهید
URL را کپی کنید
روی دانلود ضربه بزنید
ما دوست داریم که سطح بالایی از پشتیبانی مشتری را داشته باشند، و مدتی در این صنعت بوده‌اند، بنابراین مطمئناً می‌دانند که چه می‌کنند.

اگر به یک برنامه پیچیده برای دانلود تمام ویدیوهای اینستاگرام خود نیاز دارید، همین امروز Inflact را امتحان کنید.

پیشنهاد مطالعه:مشاغل دورکار پردرآمد:5 شغل پردرآمد

ITubeGo


ITubeGo یک گزینه عالی به عنوان دانلودر اینستاگرام است و یکی از بهترین چیزها، این است که می توانند در یوتیوب نیز به شما کمک کنند.

این احتمال وجود دارد که اگر ویدیوها و تصاویر را از اینستاگرام دانلود می کنید، احتمالاً می خواهید همین کار را در YouTube انجام دهید.

وقتی نوبت به برنامه آن‌ها برای اندروید می‌رسد، استفاده از این برنامه کاملاً رایگان است و آنها همچنین دارای یک دانلود کننده MP3 موسیقی هستند که می‌توانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

آنها بیش از 1 میلیون مشتری راضی دارند و در بیش از 200 منطقه و کشور در جهان در دسترس هستند.

Circleboom-Instagram-Video-GIF-Downloader


سیرکلبوم
اگر می‌خواهید بتوانید برای نیازهای دانلود ویدیوی اینستاگرام خود به خدماتی اعتماد کنید که واقعاً از شما مراقبت می‌کنند، قطعاً باید Circleboom را بررسی کنید.

این یکی از آن برنامه‌های دانلود ویدیوی اینستاگرام است که واقعاً برای مشتریان خود جایگاهی نرم دارد و همیشه آنها را در اولویت قرار می‌دهد.

ما دوست داریم که آن‌ها نه تنها در دانلود ویدیوهای اینستاگرام به شما کمک می‌کنند، بلکه می‌توانند به شما در دانلود حلقه‌های اینستاگرام و هر نوع محتوای دیگر اینستاگرام نیز کمک کنند، و می‌توانند آن‌ها را به هر جایی که می‌خواهید صادر کنند.

این بدان معنی است که چه با اندروید یا iOS کار می کنید، مهم نیست زیرا آنها می توانند در همه این موارد به شما کمک کنند.

هدف نهایی آنها این است که مطمئن شوند همه جنبه های برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام آنها بدون دردسر است و بهترین بخش این است که آنها واقعاً به امنیت نیز اهمیت می دهند تا بتوانید اطمینان داشته باشید که کاملاً ایمن خواهید بود. هنگام استفاده از یک برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام مانند این.

آنها حتی شما را از طریق یک راهنمای گام به گام در وب سایت خود در مورد نحوه استفاده از برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام خود راهنمایی می کنند.

دانلودر اینستاگرام Growthoid


Growthoid – دانلودر اینستاگرام
Growthoid انتخاب خوبی به عنوان یک دانلود کننده ویدیوی اینستاگرام است زیرا آنها کمی با سایر مواردی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم متفاوت هستند.

آنها به مشتریان خود یک ابزار ساده دانلود ویدیو و عکس اینستاگرام را ارائه می دهند، اما این ابزار بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید وجود دارد.

اگر مایلید از مبلغ ناچیزی که هر هفته دریافت می‌کنند صرفه‌جویی کنید، می‌توانند به شما کمک کنند تا پروفایل اینستاگرام خود را بهینه کنید تا بتوانید اشتراک‌گذاری، لایک و فالوور بیشتری نیز دریافت کنید.

اگر فقط می‌خواهید روی ویژگی دانلود آن‌ها تمرکز کنید، رابط کاربری جذاب و شهودی ارائه می‌دهند و تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک URL ویدیویی را که می‌خواهید دانلود کنید، کپی و جایگذاری کنید.

ویدیو را انتخاب کنید، و به طور خودکار در دستگاه شما ذخیره می شود. آنها گزینه های دانلود نامحدودی دارند.

Qoob


Qoob یک انتخاب عالی برای دانلود کننده ویدیو برای اینستاگرام است زیرا می تواند به شما کمک کند استوری ها، عکس ها، نکات برجسته و ویدیوهای خود را از حساب های خصوصی و عمومی اینستاگرام ذخیره کنید.

این به شما امکان می دهد پست ها و استوری های اینستاگرام جدید را اضافه کنید که می توانند به طور خودکار در رایانه شما ذخیره شوند.

همچنین می تواند به شما کمک کند پست های اینستاگرام را که مستقیماً تگ شده اید را به دسکتاپ منتقل کنید.

این به شما امکان می دهد پست هایی را که در اینستاگرام نشانک شده اند را به رایانه خود منتقل کنید و می تواند به شما کمک کند پست های اینستاگرام را مرتباً با کیفیت بالا و فرمت های محبوب بارگیری کنید.

حتی می‌توانید محتوای اینستاگرامی را که دانلود می‌کنید انتخاب کنید، به طوری که مجبور نباشید فقط محتوای تصادفی را دانلود کنید و محتوایی را که ترجیح می‌دهید انتخاب کنید.

Leawo


لیوو
اگر می‌خواهید ویدیوهای پخش زنده را از اینستاگرام دانلود کنید، برنامه بعدی دانلودر ویدیوی اینستاگرام عالی است.

یکی از بهترین ویژگی‌های آن‌ها این واقعیت است که می‌توانند با سرعتی سریع‌تر از بیش از 1000 برنامه دیگر در این زمینه به شما کمک کنند و می‌توانند به شما در دانلود برنامه‌های تلویزیونی، موزیک ویدیوها، ویدیوهای پخش زنده و موارد دیگر کمک کنند.

دارای فناوری پیشرفته ای است که کل فرآیند را فوق العاده آسان می کند و تنظیمات دانلود هوشمند آنها کل تجربه را فوق العاده آسان می کند.

آنها مجوز یک ساله دارند که برای شما 29.95 دلار هزینه دارد، اما خبر خوب این است که می توانید آنها را به صورت رایگان امتحان کنید تا بتوانید قبل از اینکه به هر کاری متعهد شوید، مشخص کنید که آیا آنها را دوست دارید یا خیر.

پیشنهاد مطالعه:شغل های پردرآمد با سرمایه کم:بیکار نمون!معرفی 7 شغل پردرآمد

Free Instagram Download


دانلود رایگان اینستاگرام
دانلودر بعدی ویدیو اینستاگرام در لیست ما، همانطور که از نام آن می بینید، برای شما رایگان است و می توانید از آن با یک برنامه ویندوز استفاده کنید و از آن برای دانلود ویدیوهای تک استفاده کنید.

اگر کسی هستید که بودجه زیادی در مورد رسانه های اجتماعی ندارید، اما همچنان می خواهید مانند دیگران از آن بهره مند شوید، این یک انتخاب عالی است.

این افراد می توانند به شما در دانلود کانال های کامل کمک کنند و همچنین می توانند به شما کمک کنند تا نام خروجی را به راحتی سفارشی کنید. برای دانلود رایگان ویدیو اینستاگرام، ما فکر می کنیم که آنها چیزهای زیادی برای ارائه دارند.

Insta Load Gram

Insta Load Gram


دانلودر بعدی ویدیوی اینستاگرام در لیست ما می تواند به شما کمک کند اطلاعات اینستاگرام را به یک برگه گوگل یا اکسل صادر کنید و اگر تصویری را در نرم افزار آپلود کنید می توانند به شما کمک کنند تا 30 هشتگ اینستاگرام ایجاد کنید.

این بدان معنی است که آنها می توانند به شما کمک کنند نه تنها محتوا را از اینستاگرام دانلود کنید، بلکه به شما کمک می کنند تا محتوای خود را از اینستاگرام بهینه کنید، به طوری که در چشم مخاطبان شما واقعاً خوب عمل کند.

Aloinstagram

Aloinstagram یک دانلود کننده ویدیوی اینستاگرام


آلواینستاگرام
Aloinstagram یک دانلود کننده ویدیوی اینستاگرام واقعا مفید و کاربردی است که به شما کمک می کند جدیدترین عکس ها و ویدیوهایی را که می توانید در صفحات خصوصی و عمومی خود به اشتراک بگذارید، پیدا کنید.

آنها اطلاعات جامعی در مورد نحوه کار آنها ارائه می دهند و این واقعیت که می توانند به شما کمک کنند ویدیوها را از حساب های مختلف اینستاگرام ذخیره و دانلود کنید، کار شما را واقعاً آسان می کند.

آنها حتی ابزارهای نظارت بر هشتگ را ارائه می دهند، بنابراین کمی از همه کارها را انجام می دهند، که اگر می خواهید به طور کلی با اینستاگرام خوب عمل کنید، این همان چیزی است که می خواهید.

Apphi

Apphi یک دانلودکننده ویدیوی اینستاگرام


اپفی
Apphi یک دانلودکننده ویدیوی اینستاگرام واقعاً مفید است زیرا نه تنها با iOS، بلکه می‌توانند به شما در اندروید کمک کنند، و همچنین یک برنامه برای دسکتاپ دارند.

برنامه زمان‌بندی پست اینستاگرام آنها به این معنی است که می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها و استوری‌ها را واقعاً به راحتی به اشتراک بگذارید، و استفاده از آن رایگان است.

مسلماً آن‌ها یکی از بهترین دانلودکننده‌های استوری برای اینستاگرام هستند، زیرا می‌توانند به‌طور خودکار در استوری و فید شما پست کنند و همچنین می‌توانند با قابلیت کشیدن و رها کردن، به شما در برنامه‌ریزی بصری از قبل کمک کنند.

می توانید چیزهای دیگری مانند مکان ها و هشتگ ها را اضافه کنید و حتی می توانید اولین نظر را برای پست اضافه کنید.

Regrammer

برنامه Regrammer


اگر به دنبال یک برنامه دانلودکننده ویدیوی اینستاگرام هستید که بتواند به شما در ارسال مجدد آنها نیز کمک کند، باید Regrammer را بررسی کنید.

از این رو نام، این نام تجاری بسیار تخصصی است که بتواند ویدیوها را به حساب های مشتری خود ارسال کند.

آنها استفاده از آن را بسیار آسان می کنند که ما آن را دوست داریم – تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوند ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید کپی کنید و می توانید آن را در برنامه Regrammer مشاهده کنید.

سپس، شما به سادگی آن را بازنشر می دهید. عالی برای آیفون و اندروید.

پیشنهاد مطالعه:آمار سریال یاغی :6 آمار جالب و عجیب

Downloader for Instagram

Downloader for Instagram برنامه

دانلود کننده برای اینستاگرام
اگر از iOS یا Android استفاده می‌کنید و به برنامه‌ای نیاز دارید که بدون توجه به هر چیزی به خوبی کار کند، ممکن است بخواهید Downloader for Instagram را بررسی کنید.

این برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام فوق العاده کاربرپسند است و می تواند به شما کمک کند راه خود را بدون محدودیت در تعداد ویدیوهایی که دانلود می کنید، پیدا کنید.

همچنین به شما کمک می کند ویدیوهای اینستاگرام را در حساب شخصی خود ذخیره کنید. آنها جزئیات ورود شما را نمی پرسند و می توانید ویدیوها را با سایر پروفایل های رسانه های اجتماعی و همچنین اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

InstaGet

InstaGet


فرقی نمی‌کند آی‌پد، آیفون یا اندروید داشته باشید، می‌توانید از برنامه دانلود ویدیوی بعدی اینستاگرام برای تمام نیازهای محتوای اینستاگرام خود نهایت استفاده را ببرید.

این برنامه می تواند به شما کمک کند ویدیوها را ذخیره کنید تا بتوانید آنها را دوباره در پروفایل اینستاگرام خود بارگذاری کنید و آنها را همانطور که می خواهید مشاهده کنید.

علاوه بر اینکه می توانید محتوای ویدیویی را دانلود کنید، می توانید آن را مجدداً ارسال و به اشتراک بگذارید و حتی تگ ها را از اینستاگرام کپی کنید. اگر می خواهید یک گالری از محتوا را آپلود کنید، از InstaGet استفاده کنید.

Quick Save

Quick Save


ذخیره سازی سریع
هیچ یک از ما تمام وقت دنیا را نداریم که روی آیفون یا آیپد خود صرف کنیم و مطمئن شویم که محتوای مناسب برای صفحه اینستاگرام خود را پیدا می کنیم.

خوشبختانه، برنامه هایی مانند Quick Save وجود دارند که می توانند زندگی شما را بسیار آسان تر کنند.

هنگامی که محتوای ویدیویی خود را از اینستاگرام دانلود کردید، می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آن را مجدداً در صفحه خود ارسال کنید.

آنها همچنین دارای ویژگی های داخلی هستند که به شما امکان می دهد فیلم ها را ویرایش کنید و در صورت تمایل روی آنها فیلتر قرار دهید. چیزهای زیادی در مورد این برنامه دانلود کننده ویدیوی اینستاگرام مورد پسند ما نیست.

Regrann

Regrann


ریگرانن
اگر به برنامه‌ای نیاز دارید که روی اندروید و آیفون کار می‌کند و دارای آب کافی برای کمک به همه نیازهای دانلودکننده ویدیوی اینستاگرام شما باشد، Regrann را بررسی کنید.

این برنامه می تواند به شما کمک کند ویدیوهای مناسب را ذخیره کنید و به شما امکان می دهد آنها را دوباره در نمایه خود ارسال کنید. می توانید مستقیماً این کار را انجام دهید تا در نهایت زمان زیادی از شما گرفته نشود.

آیا می خواهید یکی از بهترین چیزهای این برنامه را بدانید؟

دانلود رایگان است. یکی از چیزهایی که ما واقعاً در مورد این افراد دوست داریم این است که هیچ خرید درون برنامه ای وجود ندارد و در صورت نیاز می توانید از شر واترمارک خلاص شوید.

Instagram Repost App

Instagram Repost App


برنامه بازنشر اینستاگرام
برنامه دانلودر بعدی اینستاگرام در لیست ما برای iOS و Android بسیار ساده و سرراست است، اما همه چیزهایی را که مشتریانش برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام و سپس اشتراک گذاری مجدد آنها نیاز دارند، ارائه می دهد.

می‌توانید ویدیوها را از Vine نیز بازنشر کنید تا بتوانند با بیش از یک پلتفرم رسانه اجتماعی به شما کمک کنند – همیشه یک امتیاز.

علاوه بر این، استفاده از این برنامه برای آیفون رایگان است و می‌توانید تنها با یک کلیک تمام کارهایی را که برای انجام آن نیاز دارید به دست آورید. همچنین می توانید تگ ها را کپی کنید، که همیشه مهم هستند.

Saver Reposter

برنامه saver reposter


برنامه بعدی در لیست ما که می‌توانید با اندروید یا آیفون استفاده کنید منحصربه‌فرد است، زیرا می‌توانید ویدیوها و هشتگ‌های همراه آن را کپی کنید و بهره‌مندی از دسترسی‌هایی را که ممکن است قبلاً دریافت کرده باشد، بسیار آسان می‌کند.

فقط یک کلیک طول می کشد تا شما ویدیوهای خود را از برنامه Saver در نمایه اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید و می توانید آن هشتگ های بسیار مهمی را دانلود کنید که همه تفاوت را ایجاد می کنند.

ما فکر می کنیم که این یک گزینه عالی است – و همچنین رایگان است.

پیشنهاد مطالعه :تغییرات اینستاگرام :کپی برداری از TikTok!

Fast Save

Fast Saveدانلودر پیچیده اینستاگرام


ذخیره سریع
اگر می‌خواهید تمام محتوای ویدیویی اینستاگرام خود را دانلود کنید، اما به چیزی نیاز دارید که آیفون و اندروید را در خود جای دهد، پس به دنبال ذخیره سریع نباشید.

این دانلودر پیچیده اینستاگرام یکی از بهترین برنامه ها برای ذخیره محتوای ویدیوی شما از اینستاگرام است.

یکی از چیزهایی که ما در مورد این برنامه دانلود کننده ویدیو بیشتر دوست داریم این است که محدودیتی برای تعداد ویدیوهایی که می توانید دانلود و به اشتراک بگذارید وجود ندارد.

استفاده از آنها نیز رایگان است، که برای مخاطبان وسیع تری جذاب خواهد بود. حتی می توانید ویدیوهای ذخیره شده خود را در قفلی که در اختیار دارند پنهان کنید.

Inst Download

Inst Download


دانلود اینست
اگر چیزی برای اندروید می‌خواهید که به خوبی کار کند و زمان زیادی از شما نگیرد، باید Inst Download را امتحان کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، این برنامه دانلود کننده ویدیوی اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تنها در دو مرحله ساده، تمام ویدیوهای مورد نیاز خود را از اینستاگرام دریافت کنید.

آنها می گویند که تا کنون به بیش از 5 میلیون مشتری کمک کرده اند و ویژگی های کپی و پیست آنها همه چیز را واقعاً ساده می کند.

بهترین بخش این است که می‌توانید ویدیوهای اینستاگرام را ذخیره کنید و آن‌ها را در رسانه‌های اجتماعی دیگر خود نیز ارسال کنید و به اشتراک بگذارید.

Story Saver for Instagram

Story Save for Instagram


Story Saver برای اینستاگرام
این برنامه برای آیفون و اندروید و همچنین iOS نه تنها رایگان است، بلکه می تواند به شما کمک کند آن ویدیوهای استوری اینستاگرام را روی گوشی هوشمند خود دانلود کنید و تنها با یک کلیک دوباره آن ها را پست کنید.

آنها تا کنون بیش از 1 میلیون بازدید داشته اند، و می توانند به شما کمک کنند تا مجبور نباشید تمام روز را صرف اطمینان از اینکه بازی ویدیویی اینستاگرام شما به خوبی بازی های دیگر است، به شما کمک کند.

این یک راه عالی برای به اشتراک گذاری ویدیوها با دوستان، خانواده و طرفداران خود است، به روشی که راحت و ایمن باشد.

Story Save for Instagram

story saver اینستاگرام


ذخیره استوری برای اینستاگرام
مشابه برنامه بالا برای آیفون و اندروید، Story Save برای اینستاگرام می‌تواند ذخیره تمام استوری‌های اینستاگرام مورد علاقه‌تان و ارسال مجدد آن‌ها را برای شما بسیار آسان کند.

این برنامه را می توان مستقیماً از فروشگاه برنامه دانلود کرد، و شما می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید، که به نظر ما یک جایزه بزرگ است.

ما همچنین دوست داریم که دانلود آن را زیبا و آسان می کنند، تنها با یک کلیک.

بسیاری از مشتریان آنها فکر می کنند که این بهترین برنامه برای دانلود ویدیو از اینستاگرام است و با قضاوت بر اساس ویژگی های آنها، اشتباه نمی کنند.

Dinsta

dinsta


دینستا
برنامه بعدی برای دانلود تمام محتوای ویدیویی مورد علاقه اینستاگرام شما بدون مشکل، Dinsta است.

این برنامه پیچیده با یک راه بسیار سریع و آسان برای حذف تمام محتوای ویدیوی خود از Insta ارائه می‌شود و برای Android، iOS و iPhone عالی است.

تنها کاری که برای بهره مندی از این برنامه باید انجام دهید این است که پیوندی را که می خواهید بارگیری کنید کپی کنید، آن را در دینستا قرار دهید و روی دانلود کلیک کنید.

اگر می‌خواهید تا بعداً از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید، می‌توانید ویدیوها را از طریق Dinsta نیز ذخیره کنید.

این برنامه دانلود کننده ویدیوی همه کاره اینستاگرام همه چیز را بسیار ساده تر می کند.

Insta Save

insta save


ذخیره اینستا
Insta Save که می‌توانید در iPhone، iPad یا Android از آن استفاده کنید، کل فرآیند دانلود محتوای ویدیویی را بسیار آسان می‌کند.

همچنین دسترسی به محتوا را از دستگاه‌های دیگری که ممکن است در اختیار داشته باشید، مانند Mac یا iOS، برای شما آسان می‌کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک را کپی و جایگذاری کنید تا دانلود شروع شود و سپس می توانید شروع به اشتراک گذاری کنید و از آن لذت ببرید.

هیچ چیز پیچیده ای در مورد این برنامه وجود ندارد، به همین دلیل است که ثابت شده است که در بین کاربران فعلی بسیار محبوب است.

با Insta Save زندگی خود را بسیار آسان کنید.

پیشنهاد مطالعه:ویژگی های تلگرام پریمیوم

Task Ant

Task Ant


برنامه بعدی دانلود ویدیوی اینستاگرام در لیست ما روند بسیار مشابهی با سایرین دارد، به این معنی که می توانید تمام محتوای ویدیوی اینستاگرام خود را بدون نیاز به پیچیده شدن دانلود کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک ویدیوهایی را که می خواهید از حالت گرم خارج شوند کپی کنید و سپس می توانید روی دکمه دانلود کلیک کنید و شروع به دریافت آنها کنید.

آنها برای Android، iPad و iOS عالی هستند و یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار است.

همه برنامه‌ها این کار را به این راحتی انجام نمی‌دهند، به همین دلیل است که هم توسط مشتریان و هم ما به شدت توصیه می‌شوند. و دانلود رایگان هستند.

Download Gram


Download Gram


به دنبال راهی هوشمندانه برای دانلود تمام محتوای ویدیویی اینستاگرام خود هستید تا بتوانید از آن لذت ببرید و آن را با کسانی که بیشترین اهمیت را دارند به اشتراک بگذارید؟

سپس باید دانلود گرام را امتحان کنید. نه تنها می‌توان از آن‌ها با iOS، Android و iPhone استفاده کرد، بلکه رایگان نیز هستند، بنابراین برای بهره‌مندی به هیچ بودجه‌ای نیاز ندارید.

آنها سه مرحله برای فرآیند دانلود خود دارند و دوست دارند همه چیز را صادقانه نگه دارند تا شما همه چیز را در مورد نحوه کار آنها و کارهایی که می توانند برای شما انجام دهند بدانید.

10 Insta

دانلودر ویدیوی اینستاگرام 10 insta


10 اینستا
این دانلودر ویدیوی اینستاگرام را می توان با iOS، iPad و iPhone استفاده کرد، به این معنی که همه می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

دانلود فیلم ها و شروع لذت بردن از آنها سه مرحله طول می کشد، مانند دانلود گرام.

اگرچه ممکن است این سریع‌ترین برنامه‌ای نباشد که پیدا کرده‌اید، اما همچنان فکر می‌کنیم که کیفیت و تلاش وجود دارد – برای اینکه ما آن را دوست داشته باشیم کافی است.

تنها کاری که انجام می دهید این است که کپی و پیست کنید و دکمه دانلود را بزنید. سه مرحله و شما در حال حاضر از محتوای ویدیوی اینستاگرام خود لذت می برید.

خیلی بهتر از این نمی شود.

Repost for Instagram

Repost for Instagram


بازنشر برای اینستاگرام
این ابزار دو در یک برای اندروید بارگیری ویدیوهای اینستاگرام را در گوشی هوشمند خود بسیار آسان می کند تا بتوانید هر کاری که دوست دارید با آنها انجام دهید.

از اشتراک گذاری آنها به سایر پروفایل های رسانه های اجتماعی گرفته تا ارسال مجدد آنها، Repost برای اینستاگرام همه چیز را ممکن می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینکی را که می خواهید دانلود کنید، کپی و پیست کنید و شروع به انجام کار خود می کند.

این برنامه دانلودکننده ویدیوی اینستاگرام بیش از 50 میلیون بار دانلود شده است، بنابراین ما کاملاً مطمئن هستیم که این برنامه مناسبی است که می‌توان از آن برای دانلود ویدیوی خود استفاده کرد.

علاوه بر این، می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید.

Instagram Downloader

Instagram Downloader یک برنامه دانلودر اینستاگرام


دانلودر اینستاگرام
Instagram Downloader یک برنامه دانلودر اینستاگرام با نام مناسب است که برای کمک به شما در دانلود نامحدود ویدیو بسیار عالی است و آنها می گویند که می توانند با ویژگی های ساده و سریع به شما کمک کنند.

آنها همچنین می گویند که می توانند به شما در دانلود هر محتوایی که در آنجا وجود دارد فقط در دو مرحله آسان کمک کنند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL ویدیویی را که می‌خواهید ذخیره کنید کپی کنید و آن را در کادر متنی که در برنامه پیدا خواهید کرد جای‌گذاری کنید.

استفاده از آنها کاملاً ایمن است و می توانید از ویژگی های آنها در چندین دستگاه استفاده کنید که همیشه خوب است.

ما دوست داریم که آنها برای شما رایگان هستند و می توانند به شما در دانلود سریع محتوا کمک کنند. آیا باید بیشتر بگوییم؟

Download Instagram Video

Download Instagram Video


دانلود ویدیو اینستاگرام
دانلود Instagram Video یک برنامه عالی برای دانلود ویدیو در اینستاگرام است اگر در تلاش برای دانلود ویدیوهای خصوصی هستید و شانس زیادی ندارید.

آنها می گویند که می توانند به مشتریان خود کمک کنند تا ویدیوهای عمومی را نیز دانلود کنند، اما مزیت آن با ویدیوهای خصوصی است، زیرا احتمالاً از قبل می دانید که دانلود ویدیوهای خصوصی می تواند دشوار باشد.

ما همیشه توصیه می کنیم قبل از دانلود یک ویدیوی خصوصی، مجوز آپلود کننده اصلی را دریافت کنید و با چنین برنامه ای هیچ محدودیتی برای تعداد ویدیوهای خصوصی که دانلود می کنید وجود ندارد.

استفاده از این افراد بسیار آسان است و لازم نیست برای استفاده حداکثری از ویژگی های آنها با آنها ثبت نام کنید، که به نظر ما لمس خوبی است.

پیشنهاد مطالعه:چالش های رسانه های اجتماعی و نحوه استفاده از آنها به عنوان فرصت

Insta Downloader.co


Instadownloader.co یک برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام


Instadownloader.co یک برنامه دانلود ویدیوی اینستاگرام است که می تواند در ویژگی های سریع و آسان به شما کمک کند.

شاید شما فردی باشید که محتوای زیادی از اینستاگرام دانلود می کنید و نمی خواهید تمام روز را صرف انجام آن کنید. این همان برنامه ای است که قطعاً می خواهید آن را بررسی کنید.

آنها می گویند که می توانند به شما کمک کنند تا هر ویدیویی را در برنامه اینستاگرام به روشی امن و ایمن دانلود کنید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL ویدیو را به اشتراک بگذارید.

استفاده از آنها کاملا رایگان است و روی رایانه و موبایل شما واقعاً خوب کار می کنند.

برای ثبت نام در آنها نیازی نیست اطلاعات اینستاگرام خود را به اشتراک بگذارید، و استفاده از آنها بسیار آسان است، که تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

 Insta Offline

Insta Offline


اینستا آفلاین
اینستا آفلاین گزینه های دانلود ایمن، سریع و انعطاف پذیر را به مشتریان خود ارائه می دهد و به عنوان یک برنامه دانلودکننده ویدیوی اینستاگرام، از آن دسته برنامه هایی هستند که می توانند به طرق مختلف به شما کمک کنند.

آنها فوق العاده همه کاره هستند و دانلود تمام ویدیوهای مورد نیاز خود را بدون هیچ محدودیتی برای شما آسان می کنند.

آنها همچنین یک رویکرد بسیار انعطاف‌پذیر برای دانلود ارائه می‌دهند، به این معنی که می‌توانید بین ویژگی‌های خاص آن‌ها به طور متناوب تغییر دهید، و فرآیند دانلود به خودی خود بسیار ساده است.

استفاده از آنها آسان است و می توانید هم در رایانه و هم در موبایل از آنها استفاده کنید و آیا به رایگان بودن آنها اشاره کردیم؟

Insta Downloader

Insta Downloader یکی از بهترین برنامه های دانلود ویدیوی اینستاگرام


دانلودر اینستا


Insta Downloader یکی از بهترین برنامه های دانلود ویدیوی اینستاگرام است اگر شما فردی هستید که می خواهید محتوای پروفایل عمومی زیادی را دانلود کنید.

آنها می گویند که همه ویژگی هایی را ارائه می دهند که با ابزارهای دیگر به دست می آورید، اما استفاده از آنها رایگان و آسان است و آنها را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند.

آنها در چندین دستگاه کار می کنند و می گویند که می توانید تعداد نامحدودی ویدیو با آنها دانلود کنید.

آنها تقریباً بیش از حد ساده هستند، اما اگر شما فردی هستید که به تازگی نحوه استفاده از برنامه هایی مانند این را کار می کند، آنها یک انتخاب عالی خواهند بود.

Social Down

social down


اگر می خواهید بتوانید همزمان ویدیوها و تصاویر اینستاگرام را ذخیره کنید، Social Down یک انتخاب عالی است.

آنها به مشتریان خود راه حل ساده ای برای نیازهای دانلود اینستاگرام شما ارائه می دهند و می گویند که هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه چیزی می توانید دانلود کنید و چه زمانی می توانید آن را دانلود کنید وجود ندارد.

آنها ویژگی های خود را هم برای دسکتاپ و هم برای موبایل ارائه می دهند و می گویند که استفاده از آنها ساده و آسان است، اگرچه ممکن است یک ثانیه طول بکشد تا به رابط کاربری آنها عادت کنید که در ابتدا می تواند کمی گیج کننده باشد.

سوالات متداول


دانلودر ویدیوی اینستاگرام چیست؟


دانلودر ویدیوی اینستاگرام برنامه یا برنامه ای است که به مشتریان خود کمک می کند تا فیلم ها، عکس ها، استوری ها و پست های اینستاگرام را دانلود و ذخیره کنند.

بسته به برنامه ای که با آن کار می کنید، حتی ممکن است بتوانید از آن برای ذخیره ویدیوهای IGTV استفاده کنید. اکثر برنامه های دانلود ویدیو اینستاگرام با رایانه، موبایل و تبلت سازگار هستند.

چگونه فیلم ها و عکس های اینستاگرام را دانلود کنیم؟


همه این برنامه‌های دانلود ویدیوی اینستاگرام، دانلود عکس‌ها و ویدیوها را برای شما بسیار آسان می‌کنند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تعیین کنید کدام برنامه با کدام گوشی هوشمندتان سازگار است و سپس URL ویدیو، عکس را کپی کنید. یا پست هایی را که می خواهید از اینستاگرام دانلود کنید، آن را در نوار URL قرار دهید و سپس دکمه «دانلود» را برای دانلود محتوای خود از اینستاگرام انتخاب کنید.

آیا دانلودکنندگان ویدیوی اینستاگرام قانونی هستند؟


تا زمانی که می توانید مطمئن شوید که از ابزارهایی مانند این برای بارگیری محتوایی که از حق چاپ محافظت می شود استفاده نمی کنید، استفاده از آنها کاملاً قانونی است.

ما شدیداً توصیه می کنیم که فقط به دلایل شخصی از این ابزار استفاده کنید، فقط برای اینکه در امنیت باشید.

آیا می توانم از ابزار دانلود ویدیو اینستاگرام برای سایر رسانه های اجتماعی استفاده کنم؟
همانطور که با بررسی‌های بالا نشان دادیم، برنامه‌های دانلود ویدیوی اینستاگرام زیادی وجود دارد که می‌توانند در مورد YouTube نیز به شما کمک کنند، و برخی نیز وجود دارند که می‌توانند در زمینه فیس‌بوک و TikTok به شما کمک کنند.

البته، این کاملاً به برنامه دانلودر ویدیوی اینستاگرام بستگی دارد، بنابراین باید کمی بازی کنید و برنامه ای را پیدا کنید که بهترین نیاز شما را دارد.

یک ویدیو چقدر می تواند طولانی باشد؟


اگر می خواهید ویدیویی را از اینستاگرام دانلود کنید، می تواند حداکثر 60 ثانیه باشد.

با این حال، اگر می‌خواهید ویدیویی را از IGTV دانلود کنید، این زمان می‌تواند طولانی‌تر باشد.

سخن نهایی
بنابراین، آن چیزی است که ما فکر می کنیم برخی از بهترین برنامه های دانلود ویدیوی اینستاگرام به صورت آنلاین در وب سایت ها و در فروشگاه های اپل و گوگل در سال 2022 هستند.

همانطور که می بینید، طیف گسترده ای از برنامه های مختلف وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند – آنهایی که بازدیدهای زیادی دارند و آنهایی که ندارند.

در هر صورت، همه آنها با کیفیت هستند، می توانند در دستگاه های مختلف مانند Android و iPhone استفاده شوند و اکثر آنها استفاده رایگان هستند.

اگر می‌خواهید ویدیوهای باکیفیتی داشته باشید که بتوانید آن‌ها را به اشتراک بگذارید و در صفحه اینستاگرام خود بازنشر دهید، فراموش نکنید که این لیست از بهترین ابزارهای دانلود ویدیو اینستاگرام در سال 2022 را مطالعه کنید، زیرا ما تضمین می‌کنیم که این ابزارها بهترین‌ها در این صنعت هستند.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی:

ایمیل:

آدرس:

سنندج بلوار نظام مهندسی پایین تر از دانشگاه سما روبروی هایپر سکوریت دفتر بلاصنف
© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ