آمار سریال یاغی :6 آمار جالب و عجیب

آمار سریال یاغی :6 آمار جالب و عجیب

در این مطلب قصد داریم به آمار سریال پرطرفدار یاغی بپردازیم که این روز ها به قول معروف حسابی روی بورسه و سر و صدای زیادی به پا کرده،پس آگر شما هم یکی از طرفداران سریال محبوب یاغی هستید حتما تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید.

1-افزایش ثبت نام رشته کشتی

طبق آماری که از سطح اینترنت متوجه آن شدیم جوانان زیادی علاقمند به رشته کشتی شده اند، که آمار ثبت نام متقاضیان رشته کشتی بعد از انتشار سریال یاغی حدود 40 درصد افزایش یافته است.این آمار نشان دهنده تاثیر گذاری فوق العاده این سریال بر روی مخاطبان، مخصوصا رده سنی جوانان بوده است.

2-افزایش درخواست تتو یاغی

افزایش درخواست تتو یاغی

یکی از آمار جالبی که با آن برخورد کردیم افزایش تتو کلمه یاغی بوده است! علی شادمان در نقش جاوید به عنوان یکی از کاراکتر های اصلی سریال نقش ایفا می کند زندگی سختی را با خواهر خود در یک محله پایین شهر دارد که در مسابقه های کشتی خاکی، کشتی میگیرد و این مسابقات به صورت شرط بندی برگزار میشود.متاسفانه جوانان زیادی از کلمه یاغی که بر پشت جاوید تتو شده است الگو گرفته اند که طبق آداب و رسوم فرهنگ ایرانی و اسلامی تتو کار جایزی نیست،و بازار تتوکاران را حسابی داغ کرده اند.

3-افزایش فروش رمان سالتو

رمان سالتو

داستان سریال یاغی که برگفته از رمان سالتو اثر مهدی افروزمنش است باعث افزایش فروش این رمان شده است.خیلی از طرفداران سریل کنجکاو شده اند که داستان سریال رو از روی این رمان تا آخر متوه بشند ولی قطعا کارگردان و نویسنده این سریال فیلنامه رو تغییر داده اند و شما با هدف کتاب خوانی این رمان رو تهیه کنید.

4-افزایش سرچ کلمه خرید دستبند یاغی

دستبند سریال یاغی

طبق آمار سرچ گوگل ،اخیرا سرچ کلمات دستبند سریال یاغی،خرید دستبند یاغی دیجی کالا ،خرید گردنبند یاغی افزایش داشته است.این آمار نشان می دهد خیلی از افراد خواهان خرید دستبندی هستند که در سکانسی از فیلم خواهر جاوید به عنوان هدیه گرفتن شناسنامه به جاوید داد.

5-افزایش رویاپردازی جوانان

قطعا نمیتوان تاثیر گذاری این سریال را بر مخاطبان نادیده بگیریم و همانطور که شاهد هستیم افراد بسیاری تحت تاثیر این سریال قرار گرفته اند.در این مورد نمیتوان در نقش قضاوت کننده ظاهر بشیم چون هر الگویی طبعات مثبت و منفی خاص خودش را دارد که بیننده با توجه به بینش خودش میتواند هم برداشت و الگو برداری مثبت بکند هم منفی ،و یکی از برداشت های مثبتی که از این سریال شده است افزایش روحیه پهلوانی و قهرمانی از طریق ورزش کشتی بوده است.

6-آبان عسکری همسر محمد کارت کارگردان سریال یاغی

آبان عسکری و همسرش

شاید برایتان جالب باشد که آبان عسکری که در نقش خواهر جاوید به ایفای نقش پرداخته اشت همسر کارگردان سریال،جناب محمد کارت هستند.این زوج فعال حوزه ی سینما،اولین کار مشترکشان نیست و در فیلم های قبلی محمد کارت،آبان عسکری نویسندگی متن فیلنامه رو به عهده داشته است.

 

دانلود رینگتون یاغی 

برای شما همراهان گرامی که درخواست کرده بودید،صدای زنگ تماس جاوید که آهنگ اصلی سریال یاغی هست برای شما آماده دانلود قرار داده ایم.که میتوانید به عنوان زنگ تماس گوشیتون استفاده کننید.

دانلود آهنگ سریال یاغی 

 

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ