ویژگی های تلگرام پریمیوم Telegram Premium

ویژگی های تلگرام پریمیوم Telegram Premium

تلگرام اخیراً، تلگرام پریمیوم را راه اندازی کرده است، یک سرویس اشتراک جدید که تجربه ای انحصاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این سرویس پولی ویژگی‌های اضافی و انتشار ویژگی‌های دست اول جدید را ارائه می‌دهد و هزینه آن بین ۵ تا ۶ دلار در ماه است.

ویژگی های تلگرام پریمیوم

فایل های با حجم بالا را میتوانید ارسال کنید

میتوانید صوت خود را به متن تبدیل کنید

اضافه شدن آواتار های متحرک جالب

چت ویژه که امکانات خاصی را در اختیارتان قرار می دهد.

افزایش سرعت برنامه

استیکر های خاص برای اعضای پریمیوم

طبق گفته پاول دوروف موسس تلگرام هیچ یک از امکانات قبلی که به رایگان در اختیار کاربران بوده به همان حالت رایگان می مانند.

پیشنهاد مطالعه:چگونه میلیونر شویم و یک جوان بازنشسته شویم!

طبق بیانیه آنها، هدف “ارائه تمام ویژگی های منابع سنگینی است که کاربران در طول سال ها درخواست کرده اند و در عین حال دسترسی رایگان را حفظ می کنند.” به عبارت دیگر، تلگرام راهی برای ارائه نسخه منحصربفردتر و تقویت‌شده‌تر برنامه، بدون به خطر انداختن نسخه رایگان، پیدا کرده است، بنابراین در سراسر جهان مورد استقبال (و دانلود) قرار می‌گیرد.

در اعداد، تلگرام آوریل 2022 را با بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه به پایان رساند و یکی از 10 برنامه پردانلود در جهان بود. برای اینکه دید سریعی از رشد خود داشته باشید، این اپلیکیشن تنها در دو سال 25 درصد تعداد کاربران خود را افزایش داد (به یاد داشته باشید که ما در مورد میلیون ها نفر صحبت می کنیم). در حال حاضر، این برنامه در حال حاضر به 700 میلیون رسیده است.

و چیزی که بیشتر از همه در مورد رشد تلگرام و تلگرام پریمیوم دوست دارم ،داستان پشت آن است. تلگرام هرگز برای تبلیغ اپلیکیشن هایش پولی پرداخت نکرده است. تمام رشد آنها از روش قدیمی (اما طلایی) توصیه های شخصی ناشی شد. مردم از دوستان خود دعوت کردند تا به این برنامه بپیوندند و یک به یک تصمیم گرفتند که بخشی از آن شوند.

تلگرام تنها با ارائه یک سرویس خوب و مفید توانست جامعه برند خود را بسازد.

در ادامه، یکی از دلایلی که تلگرام نسخه پریمیوم را راه اندازی کرده است، این بود که بسیاری از کاربران تمایل خود را برای حمایت از تیم خود ابراز کرده اند – آنها می خواستند از توسعه مداوم تلگرام پشتیبانی کنند و مایل بودند برای ویژگی های بیشتر هزینه بپردازند. باز هم، من نمی توانم این حرکت را با کلمات دیگری غیر از یک حس قوی از جامعه برند توصیف کنم.

Premium تلگرام برای استراتژی بازاریابی شما چه معنایی می تواند داشته باشد؟
چگونه می توانید – به عنوان یک بازاریاب – از مزایای تلگرام پریمیوم بهره مند شوید؟ خوب، اولین چیز (و به عنوان یک توصیه قوی) این است که یاد بگیرید. تلگرام قدرت و اهمیت داشتن یک جامعه برند قوی را به ما نشان می دهد و اینکه چگونه می توانید برند خود را با کمک آنها رشد دهید.

جامعه برند به شما این فرصت را می دهد که محیطی را ایجاد کنید که از وفاداری قوی پشتیبانی می کند و به افراد امکان می دهد از نظر احساسی با برند شما ارتباط برقرار کنند. یادگیری نحوه ایجاد یک جامعه برند متعهد و وفادار اولین درسی است که تلگرام برای شما به جا می گذارد.

پیشنهاد مطالعه:چالش های رسانه های اجتماعی و نحوه استفاده از آنها به عنوان فرصت

نکته دوم در مورد ویژگی های جدید موجود است. اگر از تلگرام به عنوان بخشی از استراتژی خود استفاده می کنید، نسخه Premium ابزارهای جدیدی برای سازماندهی لیست چت شما دارد.

همچنین، شخصیت‌های عمومی و سازمان‌ها می‌توانند گروه، کانال یا ربات خود را تأیید کنند، که می‌تواند به برند شما اعتبار بیشتری بدهد. و در مورد ربات‌ها صحبت می‌کنیم، توسعه‌دهندگان ربات اکنون می‌توانند یک عکس یا ویدیو را در «این ربات چه کاری انجام دهد؟» قرار دهند. بخشی از ربات های خود را برای نشان دادن ویژگی های خود استفاده کنند.

متأسفانه، همه چیز برای بازاریاب هایی که از تلگرام به عنوان بخشی از استراتژی پولی خود استفاده می کنند فوق العاده نیست. در برخی کشورها، این برنامه پیام‌های حمایت‌شده را در کانال‌های بزرگ و عمومی نشان می‌دهد.

اگر این مورد شماست، باید تاکید کنید که این گزینه دیگر برای مشترکین Premium نمایش داده نمی شود، فقط برای مشترکین رایگان.

ویژگی‌های دیگری نیز در تلگرام پریمیوم وجود دارد که می‌توانید با استراتژی بازاریابی خود آن‌ها را بررسی کرده و امتحان کنید و، چه کسی می‌داند، از آنها برای شروع گفتگو با جامعه برند خود نیز استفاده کنید.

بلاصنف-معتبر ترین مرکزمعرفی کسب و کار در ایران

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی:

ایمیل:

آدرس:

سنندج بلوار نظام مهندسی پایین تر از دانشگاه سما روبروی هایپر سکوریت دفتر بلاصنف
© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ