کسب درآمد آنلاین-معرفی کسب و کار های پردرآمد

کسب درآمد آنلاین-معرفی کسب و کار های پردرآمد

در این مقاله با هم چند تا از کسب و کارهایی رو برسی میکنیم که شما میتوانید با حداقل سرمایه راه اندازی بکنید و خیلی راحت هم میتوانید آنها را رشد بدهید و آن را گسترش دهید. پس این کسب وکارها کوچک نیستند اما میتوان کوچک شروعشان کرد. موضوع اصلی این مقاله کسب درآمد, سرمایه گذاری و رشد درآمد است. اگر به این دست موضوعات علاقمند هستید حتما این مقاله را دنبال کنید. معرفی راه های کسب درآمد غیر از کارمندی، چند تا از راه های کسب درآمد را با هم بررسی میکنیم که خیلی راحت شما میتوانید شروع کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

البته راه های کسب درآمد در ایران خیلی زیاد است. خیلی متنوع، حتمادر مقالات آینده به راه های دیگر هم می پردازم ولی در این مقاله چند تا از آنهایی را که تقریبا آنلاین هستند, و جزو کسب و کارهای آنلاین محسوب میشوند و شما به راحتی میتوانید در ایران و خارج از ایران هم آنها راه اندازی بکنید و از این طریق کسب درآمد آزاد داشته باشید را معرفی میکنم .

فروش آنلاین

مورد شماره ۱ دیجی کالا است. دیجی کالا را اگر خرید نکرده باشید حتما اسمش را شنیدید و شاید سایتش را هم دیده باشید. دیجی کالا بستری است که محصولاتی برای فروش به صورت آنلاین وجود دارد و تحویل درب منزل شماست. بعضی از این محصولات توسط خود دیجی کالا خریداری شده و توی انبار دیجی کالا وجود دارد و شما وقتی سفارش می دهید آنها بسته بندی میکنند و براتون ارسال میکنند هر کجای ایران که باشید. بعضی از محصولات تامین کنندگانی که با دیجی کالا قرارداد دارند فراهم میکنند که محصولات را به انبار دیجی کالا می رسانندو بعد دیجی کالا آن را بسته بندی می کند و برای مشتری میفرستد. یکی از راههای کسب درآمد این است که شما فروشنده باشید در دیجی کالا.

۱ راه کسب درآمد دیگر از دیجی کالا افلیت مارکتینگ است. یعنی اینکه شما یک حساب برای خودتون درست میکنید و بعد برای هر محصولی که شما از سوی دیجی کالا به دیگران توصیه کنید. وقتی فرد وارد دیجی کالا می شود از طریق لینکی که شما بهش دادید هر محصولی را که بخرد، درصدی از پورسانت به شما تعلق می گیرد. سریع ترین راهی که می توانیم از ظرفیت مارکتینگ دیجی کالا پول دربیاورید و کسب درآمد بکنید اینه که. شما پنل اصلی مارکتینگ دیجی کالا را فعال کنید و بعد هر زمانی که از اقوام شما ،دوستان شم،ا آشنای شما خواستند خرید بکنند شما لینک را بگیرید تبدیل به لینک افلیت مارکتینگ بکنید آن را بهشون بدین از طریق لینک شما خرید بکنند پورسانت به شما تعلق میگیرد. این دوتا پلنی که برای دیجی کالا بود چه فروشنده شوید،یا طرح افیلت مارکتینگ داشته باشید،میتوانید درآمد زایی کنید. این پلن هایی است که برای آمازون در خارج از ایرانم هست.یعنی شما در آمازون میتوانید فروش داشته باشید. لازمش اینه که آدرس خارج از ایران داشته باشید آدرسی داشته باشید که آمازون،درآمدتان دا به صورت دلاری به آن واریز کند .
راه دیگر کسب درآمد, آپارات و یوتیوب است. شما میتوانید با تولید محتوا یا دوبله محتوا از آپارات کسب درآمد بکنید. تولید کننده محتوا از نظر آپارات کسی است که ۰ تا ۱۰۰ ویدیو را خودش ساخته باشد.
مثال: شما میتوانید بازی بکنید از بازی خودتان فیلم بگیرید و در عین حال از خودتون هم به صورت وب کم ۱ ویدیو تهیه بکنید کنار بازی نشون بدید و اون بازی رو در آپارات پخش بکنید. بین ۵۰ تا ۷۰ درصد از درآمدی که آپارات از طریق ویدیو شما، از تبلیغات ،که قبل از ویدیو شما زیر ویدیو شما نمایش میدهد به حساب شما واریز میکند. پرداخت های آپارات به صورت ماهیانه است. آخر هر ماه محاسبه می شود و بعد اون ۵۰ درصد به حساب شبای شما در ایران واریز میشه. همین پلن رو یوتیوب هم دارد.در یوتیوب محتوای شما بعد از اینکه به حدنصاب رسید شما درخواست درآمدزایی میکنید. فقط مسئله ای که دارد برای یوتیوب این است که شما در ایران هستید و به دلیل تحریم نمیتوانید درآمد خود را نقد کنید. این پروسه را برایتان سخت می کند. باید فردی را پیدا کنید که در خارج از ایران بتواند این پنل را برای شما به حساب خودش وصل بکند.زمانی که درخواست وجه بدید وجه در قالب دلار به حساب شخص واریز میشود و میتواند برای شما بفرستد.فقط مواظب باشید که به طرف مقابل کاملا اطمینان داشته باشید.

روش دیگری که میتوانید کسب درآمد بکنید. اپلیکیشن دیوار است.شما می توانید محصولاتی را پیدا کنید. از بازار عمده فروش ها تهیه کنید یا حداقل آمار آن محصولات را داشته باشید. محصولات را در دیوار بگذارید و عکس های مناسبی را پیدا کنید. توضیحات مناسبش را پیدا کنید. در دیوار آگهی بکنید و بعد وقتی آن محصولات را فروختید. از بازار،از آن عمده فروش از آن تولید کننده، تهیه کنید و ارسال کنید. این یکی از راه های کسب درآمد که در کنار این شما در کنار دیوار میتونید حتی در دیجی کالا همان محصولات را برای فروش بگذارید و کسب درآمد بکنید.
یکی دیگر از راههای کسب درآمد در ایران آموزش و تدریس است.

شما اگر نرم افزاری بلدید، زبان بلدید، هنر بلدید میتوانید آن رر به صورت فیلم در بیارین و در سایت های مختلفی که الان بهتون معرفی میکنم اون ویدیو ها را برای تدریس بزارید. ببینید یکی از آن سایت هایی که شما میتوانید باهاش کار بکنید فرانش است.فرانش ۷۰ درصد از درآمد ویدئوهای آموزشی شما را به شما میدهد. اگر نرم افزاری بلدیم. میتونه آموزش بدهید در حوزه تخصص که دارید .یکی از سایت های دیگر که از طریق آموزش می توانید کسب درآمد بکنید مکتب خانه است.که آن هم چه استاد دانشگاه باشی, چه دوره هایی را داشته باشید, چه همایشهای را داشته باشید, ضبط شده که بتواند آنها را به مکتب خانه ارائه بدهید. میتوانید کسب درآمد کنید. گزینه بعدی فرا درس است. این سایت هایی هستند که شما میتوانید ویدیوی آموزشی خودتان را تهیه کنید. در این سایت ها بفروشید.
حالا سایت های دیگری غیر از اینها هستند که حتی میتونید ویدئوهای آموزشی دوبله بزارید. لازمه شما ویدیو تهیه کنید. شما با داشتن ۱ میکروفون و دانلود کردن ویدئوهای آموزشی دوره های مشخص آموزشی میتواند آنها را دوبله کنید و در سایت بزارید برای فروش، و کسب درآمد بکنید.
راه بعدی که میتوانید کسب درآمد بکنید.
اگر شما توانایی های مثل تایپ یا ترجمه دارید در سایت پونیشا که مثل سایت فایزر خارج از ایران است میتوانید فعالیت کنید. برای اینکه شما بتوانید توانمندی های خودتان را عرضه بکنید و از طریق آن سفارش بگیرید و کسب درآمد بکنید, این سایت به شما کمک میکند. برنامه نویسی بلدید تایپ می کنید، ترجمه میکنید ت،ولید محتوا می کنید، یا هر راه دیگه ای، هر کار دیگری که ممکن است شرکتی یا جایی بخواهد سورس بکند شما میتوانید در پونیشا قرار بدین و ازش کسب درآمد بکنید. این یکی از راه های خوب کسب درآمد شما میتوانید در ایران درآمد خوبی از کاری که بلدید داشته باشید.

بلاصنف-معتبر ترین مرکزمعرفی کسب و کار در ایران

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ