ثبت آگهی رایگان :بهترین سایتهای درج اگهی

ثبت آگهی رایگان :بهترین سایتهای درج اگهی

ثبت آگهی رایگان یک راه برای تبلیغات بدون هزینه است.در این مقاله بهترین سایتهای ایرانی برای ثبت اگهی رایگان را به شما معرفی می کنیم. که با فعالیت در این سایتها میتوانید کسب و کار خود را به صورت موثر و هدفمند تبلیغ کنید.

درج آگهی در دیوار

دیوار که از سال 92 فعالیت خود را شروع کرد و به سرعت توانست کاربران زیادی را به واسطه موضوع فعالیت و کارایی خوبی که ارائه میدهد جذب کند.طبق آمار سالانه حدود 130 میلیون آگهی توسط 19 میلیون کاربر در دیوار درج میشود. که با توجه به این آمار کسب و کار های زیادی در حال درآمد زایی از این بستر مناسب هستند.

ثبت آگهی در دیوار رایگان است.ولی برای بعضی از خدمات(مانند درج آدرس وبسایت) و دسته ها متناسب با شهر درج آگهی باید هزینه بپردازید.

در سالهای اخیر دیوار سرویس دیوار فروشگاه ها رو راه اندازی کرده است. صاحبان فروشگاه ها میتوانند با عضویت ،کالا های نو خود را درج کنند.این نکته رو هم بگم که امکان دیوار فروشگاه ها فقط مختص کالا های نو و فیزیکی است.

پیشنهاد مطالعه:همکاری با دیجی کالا :سکوی پرتاپ کسب و کار شما!

ثبت آگهی در شیپور

شیپور فعالیت خود را از سال 91 در حوزه درج آگهی شروع کرد.شیپور ماهانه حدود 8 میلیون بازدیدکننده داره که آمار بالایی محسوب میشه. تعداد زیادی از کسب و کار ها را به این برنامه جذب شده اند.مسیر رشد شیپور را در عکس مشاهده کنید.

آمار رشد شیپور

درج آگهی در شیپور رایگان است ولی برای بعضی از خدمات مانند ثبت آدرس شبکه اجتماعی و وبسایت باید هزینه پرداخت کنید.با استفاده از خرید امن شیپور امکان گروگذاری پول نزد شیپور وجود دارد و شما میتوانید در کمال امنیت یک معامله را انجام دهید و سپس پول را برای فروشنده آزاد کنید.

ثبت آگهی رایگان در بلاصنف

بلاصنف فعالیت خود را از سال 1400 به عنوان مرکز ثبت آگهی های کسب و کار در ایران شروع کرد.اصناف و کسب و کار های زیادی از این پلتفرم برای تبلیغات استفاده میکنند. با توجه به امکانات سایت مانند ثبت ساعات کاری،ثبت آدرس شبکه های اجتماعی ،ثبت آدرس وبسایت و یک مزیت فوق العاده و متفاوت که بلاصنف را با سایر سایتهای درج اگهی متفاوت کرده است،درج ویدیو و تیزر تبلیغات کسب و کار ها است. که میتوانند کسب و کار خود را به بهترین نحو معرفی کنند.

ثبت آگهی رایگان و ویژه در بلاصنف امکان پذیر است و برای خدماتی مانند ثبت آدرس سایت یا درج ویدیو باید هزینه پرداخت کنید. که هزینه سالانه آن 180 هزار تومان میباشد. که میتوانید به صورت نامحدود از این امکانات برای 1 سال استفاده کنید.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی:

ایمیل:

آدرس:

سنندج بلوار نظام مهندسی پایین تر از دانشگاه سما روبروی هایپر سکوریت دفتر بلاصنف
© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ