بازاریابی ایمیلی : موثرترین کانال تبلیغاتی +آمار

بازاریابی ایمیلی : موثرترین کانال تبلیغاتی +آمار

بازاریابی ایمیلی -اگر شما یک بازاریاب دیجیتال یا صاحب یک وبسایت هستید، ممکن است از اکثر کانال ها و روش هایی که برای جذب مشتری و بازدیدکننده استفاده می شود آگاه باشید. ما می توانیم از آنها برای دستیابی به مخاطبان مختلف استفاده کنیم.

اما برخی از مردم می گویند که ایمیل مرده است، درست است؟ و اگر به شما بگویم که 95 درصد از بازاریابان موافق هستند که بازاریابی ایمیلی کانالی برجسته برای هدایت نتایج کسب و کار است، چه؟ حتی بیشتر: برای آنها ایمیل موثرترین کانال بازاریابی در مقابل جستجوی پولی، جستجوی ارگانیک و رسانه های اجتماعی است.

این داده‌ها برخی از یافته‌های گزارش وضعیت بازاریابی 2022 بود که توسط Hubspot برای شما آورده شد. این مقاله دومین مورد از سری پست‌های وبلاگی است که ما برای برجسته کردن نکات اصلی مطالعه انجام می‌دهیم، که بینش ارزشمندی را از بیش از 1600 بازاریاب به ارمغان می‌آورد تا به شما کمک کند حرفه‌ای قوی‌تر شوید و استراتژی‌های خود را برنامه‌ریزی کنید. .

رتبه بندی موثرترین کانال های بازاریابی و تبلیغاتی

موثرترین کانال های بازاریابی

پیشنهاد مطالعه:همکاری با دیجی کالا :سکوی پرتاپ کسب و کار شما!

چرا ایمیل مارکتینگ تا این حد به مشاغل مرتبط است؟


ROI (بازدهی) ایمیل
اول از همه، بسیار ارزان است. طبق گزارش Litmus، به ازای هر 1 دلار سرمایه گذاری در بازاریابی ایمیلی، بازده ممکن است حدود 36 دلار باشد.یعنی بازدهی 3600 درصدی!

این عدد می‌تواند بسیار چشمگیر باشد، اما پلتفرم CRM و ایمیل با هم می‌توانند کار را در هنگام ارتباط با صدها، هزاران یا میلیون‌ها نفر از طریق ایمیل بدون تلاش زیاد، آسان‌تر کنند.

ارتباطات قوی تر از طریق شخصی سازی
ایمیل‌ها به لطف امکان برقراری ارتباط نزدیک‌تر و قوی‌تر بسیار موفق و مرتبط بوده‌اند.

ما می دانیم که چگونه ارائه یک تجربه شخصی برای کار روزانه یک بازاریاب مهم است. احتمالاً از قبل می‌دانید (و منتظر هستید) ایمیل‌هایی را که ممکن است هر هفته در صندوق ورودی خود دریافت کنید، مثلاً از طریق ایمیل مارکتینگ یا خبرنامه.

ایجاد تقسیم بندی مناسب یکی از بهترین ویژگی هایی است که در استراتژی بازاریابی ایمیلی باید بررسی شود. می‌توانید از برچسب‌های شخصی‌سازی‌شده – مانند نام، شرکت، عنوان شغلی یا مکان – برای نزدیک‌تر شدن به خواننده استفاده کنید.

گزینه دیگر این است که پایگاه ایمیل خود را بر اساس مرحله سفر، صنعت یا هر نوع تمایز دیگری تقسیم کنید تا رویکردهای مختلف را به شیوه ای شخصی تر و ارزشمندتر ارائه دهید.

این کار را می توان با متن یا خط موضوع انجام داد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که خلاق باشید و به مخاطبین خود احساس ارزشمندی کنید.

کل سفر را کار کنید
بازاریابی ایمیلی یک کانال بسیار متنوع است. یک استراتژی خوب در اینجا می تواند برای بسیاری از اهداف و مراحل نتیجه دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که راهی را که می خواهید بروید مشخص کنید. افزایش آگاهی از برند، ایجاد ترافیک وب سایت، سرنخ ها و MQLها، بهبود عملکرد فروش و حفظ مشتری امکان پذیر است.

همسو کردن آن با استراتژی محتوای خود و حساب کردن روی این منبع هنگام توزیع محتوای خود از طریق قیف می تواند نقطه عطفی برای رسیدن به اهداف مورد نظر شما باشد. فراموش نکنید که یک تجربه شخصی تفاوت را ایجاد می کند!

بینش های متفاوت (و ارزشمند) را به تصویر بکشید
پایان کوکی ها و داده های شخص ثالث برخی از حرفه ای ها را به وحشت انداخته است. در همین حال، درک خوب عملکرد ایمیل شما می‌تواند برخی از شکاف‌ها را پر کند و نگرانی‌هایی را که کمبود داده ممکن است ایجاد کند، آرام کند.

پیشنهاد مطالعه:ثبت آگهی رایگان :بهترین سایتهای درج اگهی

اکثر متخصصان نرخ باز و نرخ کلیک را ارزیابی می کنند. در واقع، اینها معیارهای مرتبط هستند، با این حال، چیزهای بیشتری برای بررسی وجود دارد.

علاوه بر درک تبدیل‌ها و بازگشت سرمایه ایجاد شده توسط کمپین‌های ایمیل، درک تعاملات بین مخاطبان نیز امکان‌پذیر است.

با در نظر گرفتن این موضوع، بازاریابان می توانند ببینند که چه زمانی مخاطب بیشترین تعامل را دارد، نوع مخاطبان علاقه مند به هر موضوع، جایی که بیشتر کلیک می کنند، ترجیحات طراحی و سایر اطلاعاتی که استراتژی را غنی می کند.

هرچه اطلاعات شما غنی تر باشد، استراتژی شما سازگارتر و موفق تر خواهد بود. درک این تعاملات به شما کمک می‌کند تا بهینه‌سازی‌های ارزشمندی را انجام دهید و نتایج بهتری را به دست آورید.

نتیجه
در پایان، استراتژی بازاریابی شما ممکن است از ایمیل هایی که می توانید ارسال کنید، سود زیادی ببرد. البته، آنها باید مفید باشند و پایگاه شما باید به طور مشروع فتح شود. پایگاه های آدرس ایمیل را خریداری نکنید. با محتوای عالی مخاطبان خود را تسخیر کنید. تفاوت در نرخ تعامل را خواهید دید!

از نظر استراتژیک، ایمیل ارزان، شخصی سازی شده و اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد. می توان تمام مراحل سفر را در یک کانال انجام داد و ضمن دستیابی به مخاطبان مختلف و هدف قرار دادن اهداف متفاوت، ارتباط قوی تری با مخاطب ایجاد کرد.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ