15 ایده کسب و کار جدید برای راه اندازی ✔️

15 ایده کسب و کار جدید برای راه اندازی ✔️

جذابیت راه‌اندازی یک کسب‌وکار کوچک در حوزه انتخابی، میلیون‌ها کارآفرین را به راه‌اندازی کسب‌وکار خود سوق می‌دهد. با توجه به این موضوع، شناسایی بهترین مناطق برای رشد و رونق کسب و کارهای کوچک ضروری است.
در اینجا برخی از ایده های تجاری جالب در ایران برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک آورده شده است:

تعمیرات خودرو


کاربران خودرو و دوچرخه باید به مراکز خدمات گران قیمت مراجعه کنند و روزها منتظر بمانند تا وسیله نقلیه خود را تعمیر کنند. با این حال، این روش به زودی با خدمات تعمیر درب در حال تغییر است.

اگر مکانیک ماهری هستید، می توانید با چند ابزار ساده یک تجارت تعمیرات خودرو موبایل راه اندازی کنید و روی تجهیزات تخصصی سرمایه گذاری کنید.
با گرفتن وام تجاری برای جبران هزینه های بازاریابی و استفاده از اپلیکیشن گوشی هوشمند برای نزدیک شدن به مشتریان در شعاع خاصی، تبلیغات آنلاین کنید.

سفارش آنلاین غذا


خدمات اسنپ فود یکی از سریع ترین مشاغل در حال رشد در شهری و نیمه شهری ایران است. تحویل وعده های غذایی در محل کار و محل سکونت به دلیل راحتی آن، به ویژه برای افراد شاغل، با افزایش تقاضا مواجه شده است. سرمایه‌گذاری اولیه مورد نیاز نسبتاً کم است، و سرویس تیفین را به یک ایده تجاری سودآور در ایران تبدیل می‌کند.
بنابراین، کارآفرینان مشتاق می توانند از این فرصت استفاده کنند و به ایده کسب و کار خود شکل دهند. بنابراین، ارائه غذاهای تازه، خانگی و سالم، در میان چند ایده برتر تجاری در ایران باقی مانده است.

تعمیر لوازم الکترونیکی


بسیاری از ما از چندین دستگاه الکترونیکی در خانه و محل کار استفاده می کنیم. حتی یک مشکل جزئی در عملکرد یک گجت روزمره، مانند تلفن همراه، باعث ناراحتی قابل توجهی می شود. به جای بازدید از یک فروشگاه لوازم الکترونیکی، دریافت کمک درست در آستانه منزل بسیار راحت تر خواهد بود. اگر دارای مدرک الکترونیک و فناوری هستید، می توانید خدمات تعمیر لوازم الکترونیکی درب منزل را ارائه دهید.

پیشنهاد مطالعه:ابزارهای تجارت الکترونیک:8 ابزار فروشگاهی آنلاین برای بازاریابان

وبلاگ نویسی به عنوان یک تجارت کوچک


ظهور اینترنت چندین فرصت تجاری را به وجود آورده است که یکی از آنها وبلاگ نویسی است. وبلاگ نویسی که در ابتدا برای مقاصد تفریحی و آموزنده استفاده می شد، اخیراً به عنوان یک ایده تجاری جدید پرسود ظاهر شده است.

شما می توانید زمینه های مورد علاقه و تخصص خود را برای شروع وبلاگ نویسی انتخاب کنید و از طریق بازاریابی وابسته، وبلاگ نویسی حمایت شده و غیره درآمد کسب کنید. ایده کسب و کار فرصت های درآمد قابل توجهی را در طول زمان به ارمغان می آورد.

تدریس خصوصی


بسیاری از والدین در ایران به اهمیت رشد کلی فرزندان خود پی می برند که مدارس به تنهایی قادر به ارائه آن نیستند. همچنین نیاز روزافزونی به مربیگری تخصصی وجود دارد تا به کودکان کمک کند تا در تحصیلات عالی باشند. اگر در هر موضوع یا مهارتی متخصص هستید، از دانش خود برای راه اندازی یک تجارت موفق با برگزاری کلاس های خصوصی در موضوعاتی مانند خودآموزی، نمایشنامه و سخنرانی یا حتی نقاشی آبرنگ استفاده کنید.

خدمات مراقبت از حیوانات خانگی


اگر به دنبال بهترین ایده های تجاری با سرمایه گذاری کم هستید، خدمات مراقبت از حیوانات خانگی برای شروع ایده آل است. صاحبان حیوانات خانگی مراقبت ویژه ای دارند تا اطمینان حاصل کنند که حیوانات خانگی آنها مراقبت و درمان مناسب را در زمانی که دور هستند دریافت می کنند.
از این رو، آنها به دنبال افراد حرفه ای هستند که بتوانند از حیوانات خانگی خود در حین سفر مراقبت کنند.
بنابراین خدمات مراقبت از حیوانات خانگی یک فرصت بالقوه است که می توانید از آن برای ایجاد درآمد استفاده کنید. اگر عاشق حیوانات خانگی هستید، بهتر از افتتاح یک سرویس مراقبت از حیوانات خانگی نیست. سرمایه‌گذاری اولیه مورد نیاز نیز حداقل است، بنابراین شروع و کارکرد آن را آسان می‌کند.

برنامه های آموزشی موبایل


اگر به ایجاد وسایل کمک آموزشی علاقه دارید، اپلیکیشن های موبایل یک راه امیدوارکننده برای شما هستند. شما باید در موضوع مورد نظر تخصص داشته باشید و توسعه فنی را برون سپاری کنید یا خودتان این کار را انجام دهید. برنامه‌های مرتبط با دانش عمومی، ریاضیات و توسعه کلی بسیار مورد توجه هستند و می‌توانند به شما در ایجاد یک کسب‌وکار اساسی کمک کنند.

نانوایی


محصولات نانوایی به لطف شادی که به جشن ها می بخشند، امروزه تقاضای زیادی دارند. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری با کسب و کار نانوایی خود شروع کنید و درآمد قابل توجهی از کلوچه و کلوچه گرفته تا کیک و سایر محصولات نانوایی کسب کنید.
در میان بهترین ایده های تجاری در ایران، نانوایی پتانسیل بسیار زیادی برای رشد و گسترش دارد. از آنجایی که بازار به سمت محصولات نانوایی دست اول با قیمت های مقرون به صرفه گرایش دارد، یک نانوایی خانگی این روزها شانس طلایی برای تبدیل شدن به یک موفقیت فوری را دارد.

لباس و لوازم جانبی


یک روند تجاری رو به رشد برای اجاره لباس و لوازم جانبی با نرخ های بسیار پایین تر از قیمت اصلی آنها وجود دارد. اگر از مد هیجان زده هستید، می توانید یک سرویس اجاره ایجاد کنید و آن را به یک تجارت پرسود تبدیل کنید. از رسانه های اجتماعی برای تبلیغات پیشنهادات خود استفاده کنید و قیمت های رقابتی را برای جذب هزاره ها تعیین کنید.

پیشنهاد مطالعه:شاخص های کلیدی عملکرد کسب و کار

دوربین مدار بسته و نظارت


دوربین مدار بسته و نظارت به طور فزاینده ای با افزایش آگاهی نسبت به امنیت شخصی به یکی از سودآورترین ایده های تجاری هند تبدیل می شوند. راه حل های نظارتی از بهبود امنیت همراه با اقدامات متقابل در برابر سرقت یا حوادث مشابه در منازل مسکونی و حرفه ای.

با توجه به اینکه افراد بیشتری سیستم های نظارت دوربین مدار بسته شخصی سازی شده را انتخاب می کنند، تقاضا برای چنین فناوری پیشرفته ای در حال افزایش است. اگرچه راه اندازی چنین کسب و کاری برای ارائه راه حل های امنیتی جامع نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی دارد، اما این یک سرمایه گذاری بسیار سودآور است.

مبلمان منزل و اداری


از آنجایی که مردم برای پروژه ها و مشاغل کوتاه مدت در سراسر کشور جابجا می شوند، برای احساس راحتی بیشتر به مبلمان در خانه و محل کار نیاز دارند. با این حال، آنها دردسر و هزینه خرید مبلمان جدید را نمی خواهند. می‌توانید با اجاره میز، صندلی، رایانه شخصی، چاپگر، نیمکت، تلویزیون، AC و غیره به این طرز فکر کمک کنید. می‌توانید با سرویس‌های تمپو و نیروی کار فصلی ارتباط برقرار کنید تا در صورت نیاز مبلمان را عوض کنید و از همان موجودی مکرر استفاده کنید. اگر کمبود موجودی دارید، می توانید وام سرمایه در گردش دریافت کنید تا موجودی خود را در دوره های شلوغ افزایش دهید.

لپ تاپ و کامپیوتر دست دوم


لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌ها به بخشی ضروری از نیازهای روزانه افراد برای کار، تحصیل یا اهداف تفریحی تبدیل شده‌اند. بازار موازی آتی برای لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های دست دوم با پیکربندی مناسب و با قیمت‌های پایین وجود دارد. تقاضا برای این محصولات زیاد است و انتظار می رود که برای مدتی همینطور باقی بماند.

راه اندازی یک نمایندگی برای خرید و فروش چنین محصولاتی راه های درآمدزایی جذابی را ایجاد می کند و در نتیجه آن را به یک ایده تجاری خوب در ایران تبدیل می کند. ورود به این بازار بزرگ با اصلاح لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های مستعمل و فروش آنها نیازی به سرمایه‌گذاری سنگین ندارد. از این رو، کسب و کار بسیار سودآور در نظر گرفته می شود.

مشاوره

اگر در یک صنعت یا موضوع خاص به خوبی آشنا هستید، می توانید به یک مشاور مستقل تبدیل شوید و یک پایگاه مشتری ایجاد کنید. شما می توانید در رویدادها و کنفرانس ها صحبت کنید، راه حل های استراتژیک را به صورت قراردادی ارائه دهید یا به عنوان مشاور خدمت کنید. این ممکن است در زمینه های متنوعی مانند تحصیل در خارج از کشور، مربیگری سابق یا سرمایه گذاری باشد.

تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع


دستگاه های تهویه مطبوع برای اکثر محیط های کاری و همچنین خانه ها به یک ضرورت تبدیل شده اند. با توجه به افزایش تعداد کاربران و استفاده گسترده، نگهداری و تعمیر AC برای عملکرد مناسب ضروری است.

راه اندازی یک سرمایه گذاری کوچک که تعمیر و خدمات AC را ارائه می دهد یکی از بهترین ایده های تجاری است. اگر قراردادهای نگهداری سالانه برای تعمیرات AC محل های کار یا مجتمع های مسکونی به دست آید، سودآوری بالا و بازدهی پایدار را ارائه می دهد. برای دریافت تجهیزات لازم و نیروی کار ماهر می توانید با سرمایه گذاری اندک کسب و کار راه اندازی کنید.

حسابداری


مدیریت کارآمد پول بخش مهمی از همه مشاغل است. با این حال، بیشتر مردم برای نظم بخشیدن به امور مالی خود به کمک نیاز دارند. اگر سابقه امور مالی، حسابداری یا حسابداری دارید، می توانید یک کسب و کار بسیار موفق را راه اندازی کنید که راه حل های مالی را به شرکت های کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد.

بلاصنف-معتبر ترین مرکزمعرفی کسب و کار در ایران

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی:

ایمیل:

آدرس:

سنندج بلوار نظام مهندسی پایین تر از دانشگاه سما روبروی هایپر سکوریت دفتر بلاصنف
© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ