برنامه بدنسازی آندروید :10 اپلیکیشن برتر بدن سازی

برنامه بدنسازی آندروید :10 اپلیکیشن برتر بدن سازی

برنامه بدنسازی آندروید ،شروع یک روال بدنسازی کار سختی است. شما باید چندین چیز را برنامه ریزی کنید، از جمله رژیم تمرینی، اهداف، وعده های غذایی و برنامه. خوشبختانه، بسیاری از برنامه های تناسب اندام که وزنه برداری را پوشش می دهند می توانند به شما در انجام این وظایف مختلف کمک کنند. آنها زمانی که وقت یا پولی برای باشگاه ها و مربیان ندارید، جایگزین های خوبی هستند.در اینجا لیستی از بهترین برنامه های بدنسازی برای دانلود آماده کرده ایم.

10 برنامه بدنسازی آندروید

BodyFit
Fitbod
Fitness & Bodybuilding
Fitness Point
Fitplan
Jefit
Strong
Stronglifts 5×5
Sweat App
Sworkit

بهترین برنامه های بدنسازی که باید امتحان کنید


برنامه های بدنسازی می توانند به شما کمک کنند تا تمرین خود را به حداکثر برسانید

در اینجا بهترین برنامه های بدنسازی که باید برای تقویت عضلات و دستیابی به سایر اهداف تناسب اندام خود استفاده کنید آورده شده است:

بادی فیت

BodyFit Fitness Training Coach


BodyFit – برنامه بدنسازی آندروید

ویژگی های کلیدی:

اطلاعات دقیق بدنسازی را می دهد
شامل برنامه های تمرینی
یک ردیاب معمولی ارائه می دهد

یکی از بهترین اپلیکیشن های وزنه برداری موجود در بازار BodyFit است. این یک برنامه بدنساز مفید برای ورزشکاران جدی است زیرا کتابخانه گسترده ای با بیش از 60 برنامه روتین دارد. این برنامه حتی نکات و اطلاعات دیگری از بدنسازان معتبر از جمله جیم استوپانی و جیمی ایسون دارد.

علاوه بر این، برنامه دارای برنامه های داخلی مختلفی است که بر اساس اهداف دسته بندی شده اند. چه بخواهید عضله بسازید، چربی خود را کاهش دهید یا قدرت خود را افزایش دهید، انتخاب خوبی است. این برنامه همچنین برای مبتدیان و حرفه ای ها مفید است زیرا دستورالعمل های گام به گام برای هر تمرین ارائه می دهد. حتی می توانید تمرینات خود را پیگیری کنید، وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنید و پیشنهاداتی برای رژیم یا مکمل های خود از طریق BodyFit دریافت کنید.

به طور کلی، اگر می خواهید یک برنامه همراه وزنه برداری کامل تر داشته باشید، این برنامه یک ابزار عالی است. با این حال، این یک برنامه تناسب اندام همه جانبه نیست زیرا عمدتاً بدنسازی را بیش از سایر انواع تمرینات هدف قرار می دهد. همچنین، BodyFit برنامه ایده‌آلی برای همه نیست زیرا هزینه اشتراک آن 7 دلار است. با این وجود، اگر مایلید هر ماه کمی متعهد شوید و هزینه کنید، آن را دنبال کنید.

Fitbod Workout & Fitness Plans برنامه آندروید


ویژگی های کلیدی:

برنامه رایگان با گزینه اشتراک
برنامه های تمرینی سفارشی را از طریق الگوریتم ارائه می دهد
از تغییرات وزن، ست و تکرار خودکار بر اساس پیشرفت پشتیبانی می کند
دارای تمرینات مبتنی بر تجهیزات و وزن بدن


ممکن است مبتدیان بادی فیت و سایر برنامه های تمرینی را در طول تمرینات بیش از حد طاقت فرسا بدانند. این به ویژه اگر آماده نیستید که پول خود را به طور ناگهانی برای چیزی که فقط در حال تلاش هستید خرج کنید، صادق است. در این مورد، یکی از بهترین برنامه های وزنه برداری برای شما احتمالا Fitbod خواهد بود.

مانند بسیاری از برنامه ها، Fitbod اطلاعات تناسب اندام شما از جمله قد، وزن و اهداف را می خواهد. اما بر خلاف اکثر برنامه ها، می تواند به طور هوشمندانه یک رژیم آموزشی را بر اساس اطلاعاتی که شما ارائه می دهید تنظیم کند. این به شما امکان می دهد تا کم کم وارد برنامه شوید تا در جلسه اول بیش از حد خود را کار نکنید.

علاوه بر این، الگوریتم تطبیقی ​​است. تاریخچه تمرین شما را در نظر می گیرد. با استفاده از نرم افزار، الگوریتم بهبود یافته و روال تمرینی شما را بهتر سفارشی می کند. به طور خودکار ست ها، تکرارها و تمرینات مورد نیاز برای هر جلسه را ارائه می دهد. به آن به عنوان مربی خود فکر کنید اما بدون عنصر انسانی.

البته این اپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت است. اما برای دسترسی به ویژگی های پیشرفته، باید مشترک شوید و پرداخت کنید. با این وجود، در صورت تمایل می توانید برنامه را نصب کنید.

تناسب اندام و بدنسازی

Fitness & Bodybuilding برنامه موبایل


ویژگی های کلیدی:

شامل یک کتابخانه بزرگ از تمرینات
شامل توضیحات و آموزش های ویدئویی است
به عنوان تایمر ورزش و استراحت عمل می کند
نمودارهایی را برای ردیابی پیشرفت ارائه می دهد
دارای رابط کاربری ساده
رایگان با ارتقاء پولی


بهترین برنامه بدنسازی آندروید ،همیشه نیازی به داشتن ویژگی ها و الگوریتم های با تکنولوژی بالا ندارند. گاهی اوقات، سادگی بهترین است زیرا فناوری بیش از حد می تواند وزنه برداران مبتدی را تحت تأثیر قرار دهد. اگر این برای شما صادق است، توصیه می کنیم به تناسب اندام و بدنسازی نگاه کنید. این یکی از بهترین برنامه های وزنه برداری موجود در iOS و اندروید است.

مانند سایر برنامه ها، Fitness & Bodybuilding یک کتابخانه بزرگ و همیشه در حال گسترش از تمرینات را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید هر تمرین را بررسی کنید و آموزش تصویری و توضیحات متنی در مورد نحوه انجام هر حرکت را مشاهده کنید. برای مبتدیانی که چیزی در مورد وزنه برداری نمی دانند عالی است.

جدا از این، این برنامه دارای یک ردیاب مناسب است که به شما امکان می دهد اطلاعات تکرارها و وزن خود را ذخیره کنید. همچنین می توانید یادداشت ها و عکس ها را ضمیمه کنید یا نمودار تمرین خود را مشاهده کنید تا پیشرفت خود را راحت تر پیگیری کنید.

علاوه بر این، مانند یک برنامه کاربردی یوگا، تناسب اندام و بدنسازی تایمرهای مفیدی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد هم زمان ست ها و هم زمان استراحت را در نظر بگیرید. بهتر از همه، این برنامه یکی از بهترین برنامه های وزنه برداری است که رایگان است بنابراین نیازی به خرج کردن ندارید. این یک نسخه پولی دارد، اما تنها در صورتی لازم است که ویژگی های جامع تری می خواهید.

فیتنس پوینت

Fitness Point


ویژگی های کلیدی:

رایگان با نسخه اشتراک پولی
دارای ویژگی های ورود به سیستم جامع
شامل ابزارهای ردیابی عالی است
پشتیبانی از چندین زبان


فیتنس پوینت نیز یکی از بهترین اپلیکیشن های بدنسازی است که باید امتحان کنید. بر خلاف برنامه‌های ساده‌تر مانند Fitness & Bodybuilding، Fitness Point بر روی جزئیات دقیق بدنسازی تمرکز می‌کند. از این رو، می توانید از ویژگی های جامع تر و دقیق تر استفاده کنید. اینها شامل کتابخانه وسیعی از تمرینات (با توضیحات و عکس)، علم پشت هر تمرین، و حتی انیمیشن های ویدئویی است. همه اینها برای مبتدیانی که هرگز در گذشته بلند نشده اند و فرم مناسب را نمی دانند مفید است.

جدای از آنچه ذکر شد، Fitness Point یک برنامه عالی برای ردیابی است زیرا دارای ویژگی های ثبت جامع است که شامل جزئیات مهم است. با آن می توانید وزنه ها، ست ها، تکرارها، زمان استراحت، تاریخ ها و حتی یادداشت های خود را اضافه کنید.

علاوه بر این، چیزی که در مورد فیتنس پوینت عالی است این است که از اپل واچ پشتیبانی می کند. برای استفاده از برنامه و پیگیری جلسات خود همیشه به تلفن خود نیاز ندارید. علاوه بر این، مانند برخی از برنامه هایی که ذکر کردیم، به صورت رایگان ارائه می شود تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

با این حال، نسخه رایگان دارای تبلیغات است، بنابراین ممکن است فنجان چای شما نباشد. خوشبختانه، می‌توانید برای حذف تبلیغات و تجربه ویژگی‌های پیشرفته، به یک برنامه پولی با مبلغ ۵ دلار در ماه ارتقا دهید.

Fitplan برنامه بدنسازی آندروید

Fitplan Gym Home Workouts


Fitplan – یکی از بهترین برنامه های بدنسازی با نکات تمرینی حرفه ای

ویژگی های کلیدی:

اپلیکیشن تناسب اندام همه جانبه
مربیان و ورزشکاران شخصی هر تمرین را راهنمایی می کنند
ابزارهای ردیابی خوبی دارد
رایگان اما با عضویت پولی


آیا به دنبال بهترین برنامه بدنسازی آندروید هستید که ویژگی های کلی برنامه تناسب اندام را نیز در خود جای دهد؟ اگر چنین است، توصیه می کنیم Fitplan را بررسی کنید، یکی از بهترین برنامه هایی که می توانید در iOS و Android پیدا کنید.

برخلاف بسیاری از بهترین برنامه‌های وزنه‌برداری که در اینجا فهرست شده‌اند، Fitplan تنها بر روی وزنه‌برداری و تمرینات قدرتی متمرکز نیست. این به این دلیل است که برنامه‌های آموزشی دیگری را نیز در بر می‌گیرد تا برنامه تمرینی جامع‌تری را برای شما فراهم کند. Fitplan حتی می تواند ابزارهای جامعی را در اختیار شما قرار دهد تا به شما در پیگیری پیشرفت خود کمک کند.

جدا از این، چیزی که آن را خاص می کند این است که یک مربی یا ورزشکار حرفه ای شما را در هر تمرین راهنمایی می کند. این به شما راهنمایی مناسب را بدون تعامل چهره به چهره ارائه می دهد. این مطمئناً برای کسانی مفید است که به کمی دست گرفتن نیاز دارند اما در تعامل با غریبه ها راحت نیستند.

علاوه بر این، این برنامه در اپل واچ موجود است، بنابراین نیازی نیست گوشی خود را با خود حمل کنید. همچنین رایگان است، بنابراین هر کسی می تواند از آن استفاده کند. با این حال، شما می خواهید حق عضویت را بپردازید تا واقعاً از آن استفاده کنید. این طرح باید 6 دلار ماهانه برای عضویت سالانه یا 16 دلار ماهانه برای عضویت ماهانه هزینه کنید.

پیشنهاد مطالعهازاریابی ایمیلی : موثرترین کانال تبلیغاتی +آمار

Jefit

ویژگی های کلیدی:

رایگان با یک ردیف اشتراک پولی
از ابزارهای ردیابی جامع پشتیبانی می کند
دارای کتابخانه گسترده ای از تمرینات با مراجع عکس و ویدیو


Jefit یکی از بهترین برنامه بدنسازی آندروید است اگر تنوع تمرینات و مراجع برای شما مهم باشد. دلیل آن این است که پایگاه داده ای از بیش از 1300 تمرین با مراجع عکس و ویدیو دارد. برای افراد مبتدی و حرفه ای که دوست دارند رژیم تمرینی خود را هرازگاهی تغییر دهند، عالی است.

جدا از این، Jefit به دلیل سازنده تمرین برنامه برای برنامه ریزی عالی است. می توانید مدت زمان روتین خود را بر اساس دستاوردهای هدف خود برنامه ریزی کنید. علاوه بر این، اگر مبتدی هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید، برنامه دارای رژیم های از پیش ساخته شده است.

علاوه بر این، حتی می توانید تمرینات خود را دنبال کنید و روال، تکرارها، ست ها، وزن و زمان خود را ثبت کنید. با این حال، در حالی که Jefit یکی از بهترین برنامه های وزنه برداری رایگان در iOS و Android است، اما اخطارهایی دارد.

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید ویژگی‌های ردیابی یا برنامه‌ریزی پیشرفته‌تری داشته باشید، برنامه شما را مجبور می‌کند که آن را ارتقا دهید. همچنین این تنها راهی است که می توانید از شر تبلیغات مزاحم در نسخه رایگان خلاص شوید. علاوه بر این، کتابخانه بزرگ برنامه‌ها و تمرین‌ها می‌تواند برای مبتدیانی که به سادگی بیشتری نیاز دارند بسیار زیاد و معکوس باشد.

Strong

ویژگی های کلیدی:

رایگان اما با سطح اشتراک پولی
نمودار و ردیابی پیشرفت را به خوبی انجام می دهد
دارای تایمر استراحت قابل تنظیم
دارای کتابخانه تمرین جامع


یکی از بهترین اپلیکیشن‌های بدنسازی برای اندروید و iOS چیزی نیست جز Strong. همانطور که از نام آن پیداست، هدف این اپلیکیشن کمک به وزنه برداران در تمرینات قدرتی است. برنامه این کار را با ارائه ابزارهای دستی ثبت و تایمرهای قابل تنظیم انجام می دهد و فرآیند را برای شما ساده می کند. این برنامه حتی تمرینات زیادی را با دستورالعمل های ویدیویی ارائه می دهد و به شما امکان می دهد الگوهای معمول را ذخیره کنید.

مانند بسیاری از بهترین های برنامه بدنسازی آندروید، Strong به شما امکان می دهد پیشرفت خود را در محدوده تاریخ ترسیم کنید. شما می توانید این را با ورزش بیشتر فیلتر کنید و حتی وزن، ترکیب و اندازه های خود را در طول زمان پیگیری کنید. علاوه بر این، برنامه برای شکست حساب می کند و به شما امکان می دهد مجموعه های حذف شده را ضبط کنید.

با این حال، مانند سایر برنامه‌ها، اگر ویژگی‌های بیشتری می‌خواهید، نیاز به ارتقای ممتاز دارد. همچنین برای پیمایش کمی پیچیده است و بر حرکات تمرینی سنتی تمرکز دارد. شما هیچ چیز منحصر به فردی پیدا نخواهید کرد یا با تکنیک های جدید در برنامه برخورد نمی کنید.

StrongLifts 5×5 برنامه بدنسازی آندروید

StrongLifts Weight Lifting Logویژگی های کلیدی:

بر اساس برنامه تمرینی 5×5
شما را از طریق جزئیات هر تمرین راهنمایی می کند
دارای ویژگی های ضبط و ردیابی جامد
دارای یک رابط کاربر پسند است
رایگان با نسخه پولی


آیا به دنبال بهترین برنامه های بدنسازی هستید که شما را سازگارتر کند؟ در این مورد، ما Stronglifts 5×5 را توصیه می کنیم، یک برنامه موجود در iOS و Android. همانطور که از نام آن پیداست، برنامه تمرینی اصلی برنامه بر اساس برنامه 5×5 است.

این به این معنی است که یک برنامه روتین برای شما فراهم می کند که باید سه بار در هفته انجام دهید. شما همچنین هر بار فقط سه روال را انجام خواهید داد و هر کدام حدود 45 دقیقه طول می کشد. استفاده از برنامه بدنسازی آندروید نسبتاً ساده است. به‌علاوه، دستورالعمل‌های ویدیویی مناسبی را ارائه می‌دهد تا هرگز احساس گم شدن نخواهید کرد.

علاوه بر این، Stronglifts 5×5 دارای ویژگی های ضبط عالی است که به شما امکان می دهد هر بار ست ها، وزنه ها و تکرارها را ثبت کنید. همچنین نمودارها و ردیاب را ارائه می دهد تا بتوانید پیشرفت خود را درک کنید و همیشه با انگیزه بمانید.

در نهایت، این برنامه دارای یک رابط کاربر پسند است، بنابراین حتی کاربران غیر فن آوری به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. همچنین رایگان است، اگرچه می توانید ویژگی های اضافی را خریداری کنید.

پیشنهاد مطالعه:ثبت آگهی رایگان :بهترین سایتهای درج اگهی

اپلیکیشن Sweat

ویژگی های کلیدی:

برنامه تناسب اندام متمرکز بر زنان
مربیان و روتین ها بر اهداف مختلفی متمرکز هستند
اپلیکیشن پولی


یکی از بهترین اپلیکیشن های بدنسازی برای خانم ها اپلیکیشن Sweat است. با آن، می‌توانید رژیم‌های آموزشی تأیید شده‌ای را دریافت کنید که توسط بهترین اینفلوئنسرها و مربیان جهان پشتیبانی می‌شوند. این دارای یک لیست کاملاً زن از مربیان است، بنابراین مطمئن هستید که آن متخصصان می دانند بدن شما به چه چیزی نیاز دارد. علاوه بر این، آنها می دانند که کدام قسمت از بدن شما را هدف قرار دهند، بنابراین می توانید بدن بیکینی را که همیشه می خواستید به دست آورید.

حتی می توانید با برنامه استفانی سانزو همه چیز را به سطح بالاتری ببرید و روی بلند کردن اجسام سنگین تمرکز کنید. چه در خانه باشید و چه در باشگاه، می توانید تکنیک ها و نکات برتر را در اینجا دریافت کنید.

با این حال، برنامه Sweat به دلیل اعتبار و ترکیب ستاره‌ای که دارد رایگان نیست. برای عضویت سالانه 10 دلار ماهیانه یا برای عضویت ماهانه 20 دلار هزینه دارد. با این وجود، اگر مایل به خرج کردن پول هستید، می توانید آن را هم اکنون نصب کنید.

Sworkit


ویژگی های کلیدی:

رایگان با نسخه پولی
دارای تمرینات بدون تجهیزات
صدها روال و تمرین از پیش ساخته را ارائه می دهد
پشتیبانی از زمان تمرین قابل تنظیم
برای افراد تازه کار و حرفه ای خوب است


یکی از بهترین برنامه های بدنسازی برای تمرینات خانگی مطمئنا Sworkit است. این برنامه دارای بیش از 400 تمرین مقاومتی است و شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. همچنین 800 تمرین را ارائه می دهد که نیاز به تجهیزات کمی دارند، بنابراین شما اصلاً نیازی به ورزش کردن ندارید.

جدای از این، Sworkit در ارائه تنوع عالی است زیرا تمرینات وزنه برداری و وزن بدن را ترکیب می کند. همچنین یک ردیاب تمرینی ماهر است و به شما امکان می دهد زمان ها، اهداف و مشکلات را ثبت و پیگیری کنید.

با این حال، مانند سایر برنامه های لیست شده در اینجا، برای دسترسی به ویژگی های پیشرفته تر آن باید هزینه پرداخت کنید. علاوه بر این، از نظر ردیابی معیارها یا ارائه ویژگی های برنامه ریزی وعده غذایی، به خوبی سایر برنامه ها نیست. با این وجود، مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد.

سخن پایانی
بهترین برنامه بدنسازی آندروید نیازی به زنگ ها و سوت های زیادی ندارند. معمولاً، تنها چیزی که از آنها نیاز دارید، کتابخانه‌های جامعی از روال‌ها و تمرین‌ها، ویژگی‌های ثبت مطمئن و ردیابی دقیق است. علاوه بر این، اگر بتوانید یک برنامه رایگان دریافت کنید، بهتر است، به خصوص اگر این اولین بار است که که استفاده می کنید. با این حال، اگر واقعاً در مورد بدنسازی جدی هستید، توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید و هزینه اشتراک را بپردازید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و یکی از برنامه های ارائه شده در اینجا به خوبی به شما کمک کند.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پشتیبانی:

ایمیل:

آدرس:

سنندج بلوار نظام مهندسی پایین تر از دانشگاه سما روبروی هایپر سکوریت دفتر بلاصنف
© 1400 تمامی حقوق این قالب متعلق به مجموعه بلاصنف میباشد.
پشتیبانی آنلاین
چت آنلاین واتس اپ